Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy manapság egyre gyakrabban a nőnek kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Egyre több nőismerősömnél hallom ezt a problémát, akik egyébként fiatalok és jól karbantartják magukat. Már én is megjártam, hogy intelligens, értelmes és "hetero" fiú tartott meg csak barátnak/munkatársnak, és vágott megkönnyebbült arcot, amikor egy másik fiúval meglátott.
2016. máj. 29. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert nagyon sok a beképzelt fiatal csaj, akik nagyon durván rázzák le magukról a próbálkozókat, ezért már nem látjuk értelmét a kezdeményezésnek.
2016. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aham. Na és idegen pasik esetén?
2016. máj. 29. 15:10
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy ilyen világias dolog. Eddig mindenki a nőkért gürizett.. de hogy a nőknek idő alatt egyre nagyobbak lettek az igényeik, ezért a férfiak nagyrészét már lerázzák, ahogy az 1. válaszoló is mondja. És hát manapság már kezd átállni a dolog a javunkra :) Tanuljatok meg ti is pasizni.
2016. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát.. Ezt a legnehezebb kitalálni, lehet rajta gondolkodni.

de elárulom, mi pasiként ugyanezt játszottuk nagyonsok ideig, ergo feladtátok a leckét ezzel, hogyan lehetne becserkészni, bizalmatokba férkőzni úgy hogy ne legyek se bunkó se határozatlan, meg egy csomó nyavaja kis aproság aminek megfelelni..

Mellesleg ha nálad a kezdeményezés a szex témáig terjed akkor elég nehéz lesz :D Mert tudod mi az első sztereotipia az olyan Nőről aki illegeti magát a testével ? K.

2016. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Mert egyenlôség van, emancipáció, meg a hagyományos nemi szerepek eltûnése - ennek az egyik oldala az, hogy akkor ma már az a legtöbb ember számára természetes, hogy a nôknek is lehet karrierjük, egy nô simán lehet egy férfi fônöke, a férfiak is kiveszik a részüket a házimunkából, stb.

Másik oldalról viszont ez azzal is jár, hogy a nôk számára eddig kényelmes dolgok is kezdenek fellazulni - pl. az, hogy az ismerkedésnél kizárólag a férfi dolga lenne a kezdeményezés, az udvarlás.


Szóval ez egy teljesen természetes valamit-vlamiért jelenség.

2016. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintetek sok férfi aki "kiszeretett a nőkből a sok csalódás próbálkozás következtében, akiket leráztak, szerintetek érdekelni fogja azoknak a férfiaknak a nagy részét hogy a csaj mutogatja a testét figyelem felkeltésből, kezdeményezésből ?
2016. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

"Na és szerinted hogyan pasizzunk? Tegyük szét a lábunkat rögtön az első randin? Vagy legyünk szexrabszolgák? Vagy mi?

"


Azért van abban valami nôiesen aranyos, ahogy a nôk fel tudnak azon háborodni, ha nekik is ugyanannyi energiát kell(ene) belerakniuk egy kapcsolat létrejöttébe, mint a férfiaknak:)


Kezdeményezz, drága:) Vállald fel egyenesen és ôszintén, hogy érdekel a másik (és igen, ebbe beletartozik a lehetséges elutasítás veszélye - üdv a klubban), próbálj meg lehetôséget teremteni, hogy megismerjétek egymást, találj ki programokat, stb. - úgy általában legyél a férfi aktív, egyenrangú partnere az ismerkedésben.


Ha mi meg tudjuk oldani, akkor nektek is biztos menni fog:)

Elvégre állítólag a nôk is vannak olyan okosak, talpraesettek, mint a férfiak:)

2016. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

ti akartatok egyenjogúságot.. vagyis nem ti, hanem a női elődeitek...


Nem csak egyoldalúnak kellene lenni ennek, hogy csak abban vagytok egyenjogúak velünk, mi megy a szájízetekhez.


mi is elmegyünk veletek színházba, pedig legszívesebben csak dugásnál látnánk benneteket.

2016. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy bár a legtöbb nő nyavalyog, hogy nem kezdeményeznek a férfiak, ha mégis megteszik, az meg már terhes számukra. Szóval nekik kell lépni, ha akarnak valamit...
2016. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

A csajok képesek maguknak bebeszélni,hogy látják a férfin a "JELEKET" meg "utalnak,céloznak"netán "szemeznek" vele,miközben szó sincs ilyesmiről...


Ezt elkönyvelik, ezekből a jelekből fantáziakapcsolatokat hoznak létre és bebeszélnek maguknak olyan dolgokat, amik nincsenek ott...


A helyzet az, hogy képesek így leélni egy egész életet...


Példa1:

Netti egy szuper csaj. Vagány, határozott,de a szerelemben egyszerűen "balszerencsés". Pontosabban Ő az, aki elrontja a kapcsolatait és nem is akár hogy. Már a kezdetektől. Elmegy bulizni egy bárba,ott megpillantja élete párját, de a férfi 1 óra elteltével sem közeledik hozzá, nem szólítja meg. Nettit a barátnői rábeszélik, hogy menjen oda a pasihoz, és flörtöljön vele. Netti minden bátorságát összeszedni és odamegy a sráchoz. A pasi egész este magáról beszél egyszer sem kérdez vissza, nem különösebben érdekli Netti, mégis végighallgatja a csacsogását és a már már közönségesnek és szánalmasnak mondható viselkedését, hisz' jobb együtt mutatkozni egy félig dögös csajjal a haverok előtt, mint egy visszautasító legyintés egy végzett asszonyától.

A srác ma estére talált magának egy csajt, Nettit, aki kiváltságosnak érzi magát,ha egy ilyen jóképű és jólmenő "nagy" ember megdöntheti.

Netti másnap és kb. a következő 2hétben csalódott, mert nem hívta vissza a pasi egyszer sem, pedig kb. 5x felhívta és sms-ezett neki, hogy melyik számon érheti el őt és mikor. Excelben előállított listát is írt,hogy mikor nem dolgozik,illetve mikor van szabadságon.


Mivel a pasinak nem jön össze a végzet asszonya, aki miatt eleve pont abba a bárba ment, így visszahívja Nettit. Járogat vele kb 2-3 hónapig,amíg nem talál újabb kiszemeltet magának, majd dobja nettit, aki lehordja őt mindennek ésnagyon nagyot csalódik.

Mit ront el folyton Netti?


- Odaadja magát egy vadidegennek 2-3 óra társalgás után. Lényegében azonnal megadja azt a pasinak,amit az akart. Kisujját sem kellett érte mozdítani, egy rumoskólát sem kellett fizetnie, még ha nagyon szépen nézett volna, gumit sem kellett volna húznia...

- A pasi azért nem ment oda hozzá, mert egész egyzserűen nem hozta lázba a csaj. Nem kell a kifogás,hogy náthás, hogy jön a foga, hogy pasibuli vasn vagy bármi. Ha pasibuli van és szent eskü köt arra, hogy aznap este nem kérem el senki számát, de mégis ott lesz életem asszonya, akkor is oda megyek hozzá 5percre,hogy megverekedjek a telefonszámáért!!!

Egy-két percet, max 10percet szoktam várni, míg odamegyek egy lányhoz, de többet nem. Túlságosan félnék, hogy valaki más lenyúlja előlem..

-Egy férfinak kell az, hogy ő irányítson, ő kezdeményezzen, ő szerezze meg azt a bizonyos léeányzót. A vadászösztön tartja a férfiakat életbe. Lehet ezzel veszekedni,érvelni, bármi, de ez attól még így van-


A nők bebeszélik maguknak a hülyeséget. Minden terhetle akarnak rólunk venni mondván,hogy ők jobban csinálják.


Én példáúl szeretem én szervezni a randikat, az évfordulókat, a nyaralásokat. Termésuzetesen megkérdezem a hölgyvéleményét is, hogy mit szeret vagy mit nem, de ennek megfelelően csinálom.


Szeretek örömet szerezni neki, ez miatt ő büszke lesz rám, felnéz rám és én is őrá, mert mind miatta teszem.


Nem valljuk be azt,hogy ne kezdeményezz, majd én odamegyek ha érdekelsz, mert egyszerűbb olyan kifogásokat összegyűjteni, hogy "mert minden nő egy qva" meg "mert mindig elutasítotok" meg iylen hülyeségek. Ez baromság! Ilyen nincs!


Aki ilyen férfi, aki ezt valóban elhiszi, az töketlen és gyáva sz**r, megérdemli,hogy nincs nője!!


Sok pasinak ez kényelmes, a csaj fizeti a viszkikólát, este úgyis ágyba bújik, mindegy kivel, egyszerűbb, mint fenntartani egy tartós kapcsolatot, kényelmes. És ezért mit is kell tennie? Semmit. Borostát növeszt, vesz 1-2 dizájner cuccot és flegmáznia kell, meg megjátszani, hogy ő a jani depersze mégmellé néha benyom 1-2 szerénységre utaló dumát, ami totál elesetté teszi,és az erős nő ezt a gyenge férfit felkarolja...


Én hányok ettől. Korcsosult világ lesz, ahogy a szerepek szépen lassan megváltoznak. Senki sem fogja tisztelni a másikat, csak idióta belemagyarázások lesznek meg identitászavarral küszködő emberek tömkelege...


Értem én a feministákat, de a totál ellentétje fog megtörténni hamarosan...


Szóval ez az oka...

2016. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!