Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság egy férfinak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egy férfinak csak akkor legyenek, lehetnek igényei, ha ő maga a tökéleteset nyújtja?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ha egy férfi minden szempontból tökéletes, akkor bármilyen igényei lehetnek, kell a nőknek. De ha már pár dolog hibádzik, akkor nem működik az az elv, hogy ugyanazt elvárhatja a nő irányába, amit ő maga nyújtani tud. Pl. ha egy férfi edzett, sportos, viszont nem valami jóképű vagy nem magas, akkor felháborítónak tartja a legtöbb nő, ha az elvárásai között szerepel a sportos test a nő irányába is. Annak ellenére, hogy pl. a szép arcot nem várja el, amit ő sem tud nyújtani. Neki be kell érnie egy túlsúlyos nővel jobb esetben.

Miért van ez? Hogy a férfinak már jóval lejjebb kell adnia az igényeit illetően, ha párt akar találni.


2016. máj. 31. 19:09
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
De azt javaslom húzz bele! Az egyetemnél jobb ismerkedési hely nincs.
2016. máj. 31. 21:45
 32/33 anonim ***** válasza:
Olyan szakon vagyok, amin 6 fiú van, és ebből 5 foglalt, és a 6.ért sokan odavannak, többek közt én is, bár esélytelennek látom a dolgot. :DD De köszönöm a biztatást. :) Ugyanezt kívánom neked.
2016. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
91%

Már kezd nagyon unalmas lenni ez a rinya, ami itt megy gyakorin. Most írjam le nőként a szomorú történetem hogy aláztak egész kamaszkoromban a drága pasik, hogy egy szörnyszülött vagyok, hogy 185 centi magasra nőttem lányként és mivel nőies formáim lettek volna, ezért a széles csípőmet nagyseggnek titulálták ami miatt éheztetni kezdtem magam, mert kövér vagyok és 55 kg-mal fejeztem be a középsulit és tényleg emiatt tepsiseggem volt, mert 95-ös csípő mellé se izom, de még háj se tartozott. Aztán átlendültem a túloldalra és felhíztam több, mint 100 kg-ra, mert könnyű vacsiként toltam be a családi méretű (52-56 cm) pizzákat vagy lazán elfogyott fél kg kenyér szendvicsnek este 10-kor, mert megéheztem... Persze ezalatt sose próbálkoztak nálam, neten is csak addig, amíg nem láttak fotót rólam. Aztán végre most lefogytam egy egészséges szintre, amit tartani is tudok, és amin jól érzem magam, de utcán továbbra se jön oda soha senki. Társkeresőn is voltam fent, ahol 10 levélből 8-ban csak szexelni akartak, 1 valami fétisét akarta kiélni és 1 tűnt normálisnak, de vagy elhalt a beszélgetés vagy kiderült, hogy nem egymást keressük. (komoly vélemény vagy nézetbeli különbség, esetleg csak a másik stílusa nem jött be, stb.)


Neten ismertem meg a vőlegényem, akivel ismerkedés után elég gyorsan találkoztunk élőben is majd jártunk, összeköltöztünk és nem rég megkérte a kezem. Viszont ő az ismerkedést nem úgy kezdte, hogy szia, jó csaj vagy? Nem a szexuális életemről faggatott vagy a vágyaimról, hanem rám volt kíváncsi, az emberre. A szexualitással kapcsolatos kérdéseket meghagytuk az élőben történő találkozás utánra, és akkor se üzenetben kérdezte meg, hogy amúgy mi a helyzet... És mielőtt megkapnám, hogy biztos egy Adonisz (amúgy számomra tényleg az), sose volt preferenciám, hogy hű de izmos, hű de jóképű legyen a srác. A gyerekkor óta elszenvedett csúfolás miatt csak annyit szerettem volna, hogy egy magas vagy magasabb legyen tőlem, de hogy vékony, kövér, sportos, varangyos béka az már mindegy volt. A netes beszélgetés előnyeként mondanám, hogy ha a belsővel megfogott a külseje is vonzó lett számomra.


Ráadásul a kamaszkori éhezés miatt a csípőm ugyan széles, de mellem kb nincs, így megszámolni se tudom hányszor kaptam meg, hogy amúgy jó csaj lennék ha lenne mellem, de így ronda vagyok. Na ez meg a wtf, hogy mióta függ a szépség a mellmérettől. Mert az arcom amúgy átlagos, van aki szerint szép, van aki szerint semmi érdekes, tehát nem teljesen vesztett helyzetből indulnék.


Tehát a kérdésre reagálva, ha dobálóztok azzal, hogy férfi többlet van, akkor bizony ne várjátok el, hogy ugyanolyan eséllyel indultok, mint a csajok. Ha többlet van, akkor lehet válogatni. Ez a legalapvetőbb közgazdasági lecke. Kereslet, kínálat. Ha túlkínálat van, akkor bizony a legjobb ajánlat nyer.

2016. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!