Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyjából megfelelek annak, ami állítólag tetszik a férfiaknak, miért nem érdeklődik irántam senki?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok, vékony, kicsit sportos, mellé ápolt vagyok, igényesen, nőiesen öltözködöm. Nem kamutanfolyamra, vagy büfészakra járok, így eltartani sem kell majd később, illetve úgy gondolom, hogy elég sok dologról el lehet velem értelmesen beszélgetni, sőt, állítólag még humorom is van. Pluszban még tudok főzni is, a házimunkától sem riadok vissza.

Mindent összevetve, akkor mégis miért nem kellek senkinek? Egyáltalán, még randira sem hívnak soha, évek óta egyedül vagyok. Vagy akkor mi kell a férfiaknak?


2016. máj. 31. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Hány privátot kaptál? :)
2016. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nullát, de nem is szeretnék.
2016. máj. 31. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

De nem is szeretnél... Itt van a kutya elásva. :P


Amúgy látszólag tökéletesnek tűnsz. Nem vagy idegesítő?

2016. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

1. Biztos vagy benne, hogy nem próbálkozik senki nálad?

a) Esetleg nem veszed észre ha valaki közeledni próbál és nem adod semmi jelét az érdeklődésnek? Csak úgy, minden előzmény nélkül nem fog randira hívni senki.

b) Próbálkoznak nálad, csak nem olyan srácok akiket te szeretnél. Így őket észre sem veszed.


2. Nem lehet, hogy túlságosan elérhetetlen vagy? Úgy gondolják a fiúk, hogy úgysincs esélyük nálad, így inkább meg se kockáztatják a próbálkozást. Vagy azt hiszik úgy is van barátod/udvarlód, esetleg tartanak a túl sok vetélytárstól. Felmerülhet bennük, hogy folyamatosan próbálkoznak nálad mások is, nem bírnák a versenyt.


Próbálj kicsit elérhetőbb lenni, légy közvetlenebb az emberekkel, ne fektess akkora hangsúlyt a külsődre, mert riasztó is lehet ez manapság. Jár el minél több helyre!

2016. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekem ez kéne, randizunk ? ;)


Lehet túl jól nézel ki, suliban gondoltad, hogy nem hívnak el?

2016. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Én szivesen meg ismernélek 😀😀😀
2016. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Én értem hogy örülnél pár leszólításnak személyesen. De akik veled szembe jönnek az utcán, nem mind akar ám kapcsolatot, csak azért mert jól nézel ki számukra. Ott van egy csomó egyéb tényező. Ha ismerkedni akarsz barátnő által lehet. Mutasson be egy helyes pasinak. Vagy eljártok szórakozni. Ilyesmi.
2016. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit hasonló témában egy srác azt mondta nekem, hogy valószínűleg azért nem próbálkozik nálam élőben senki, mert nem vagyok szélsőséges, feltűnő. És akiknek az ilyen lányok tetszenek, azoknak nem szokása leszólítani őket:D

Talán van benne valami.


De amúgy szerintem meg kell ragadni az alkalmat az ismerkedésre, nem kell valamit kategorikusan elutasítani. Sokan mondják, hogy nem hívei a netes társkeresésnek, pedig bizony akár itt gyakorin is lehet értelmes férfit találni.

2016. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán túlságosan is "játszod" az elérhetetlent, mindenkit lekoptatsz magadról, beképzelt vagy, fennhordod az orrod stb. Mostanra biztos sokan írtak már neked privátot, és kommentben is "ajánlkoztak" már, nem tudhatod, hogy közülük mind idióta és csak meg akar fektetni. A másik dolog az lehet, hogy tényleg elérhetetlennek gondolnak sokan, nem mernek nálad kezdeményezni és valószínűleg ezt te még fokozod is a viselkedéseddel. Így ismeretlenül ennél többet és jobbat sajna nem tudok mondani.
2016. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én negyven éves férfi vagyok. Hasonló cipőben járok. Már kezdem feladni a társkeresést. Pedig nincs bennem semmi kivetni való.
2016. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!