Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz párt találni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz párt találni a pasiknak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 20:26
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
91%
Ez jo kerdes engem is erdekelne de viccen kivul
2016. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
86%

Nekem azért nehéz, mert kicsit kövér vagyok, depressziós, szociális fóbiás és mindezek mellett még csak nem is ismerkedem egyáltalán.


A többieknek meg akiket ismerek azért nehéz, mert mindig mást hibáztatnak, vagy a saját külsejükre fogják.... közben a hiba belül van.

2016. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
66%
#2 mert nálad aztán nem belül van a hiba...
2016. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
96%

Vannak, akiknek azért, mert nem az ismerkedés elején való egyetlen rossz megmozdulásért már le vannak koptatva. Nekem ezen felül még azért is, mert nem csak egy random lányt szeretnék párnak, hanem olyat, akivel tényleg összeillek, olyat meg nehéz találni.


És persze vannak, akiknek azért, mert gyökerek.

2016. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül azért, mert baromi nagy a konkurencia. Tényleg. Egy szórakozóhelyen vidéken 20-80 a nő-férfi arány, abból max 10% szingli. Nyilván nem szórakozóhelyen kell párkapcsolatot keresni, de ez is sok mindent elárul. Meg az, hogy sok olyan lány van, aki nem a legszebb, de átlagnál kicsit szebb, ami számomra a legjobb, de egyszerűen nem tudok hol megismerkedni velük. Az egyetemen -nálunk- óriási arca van mindnek, mert jobb szakról van szó. Nem tartom magam külsőre válogatósnak, belsőre viszont igen. Biztos ez is közrejátszik, sőt biztos.Egyszer csak megtörik ez az átok :D remélem.. 22/F
2016. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
59%

#2: Bagoly mondja verébnek...te is csak a kifogásokat keresed.


A kérdésre választ adva:

AZÉRT, MERT K**VA NAGYOK A NŐK ELVÁRÁSAI ELSŐSORBAN A FÉRFI KÜLSEJÉRE NÉZVE!!!!444 PONT.


Jöhet a lepontozás és okoskodás.

2016. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
82%

3: Elolvastad rendesen? Szerintem elég jól leírtam, hogy mi a hibám. :3


6: Nem kifogás. Kattantak vagyunk és ennyi.

2016. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
54%
Igazán jó kapcsolatot találni mindkét nemnek nehéz. Az, hogy nehezebbnek tűnik férfiként csak azért van, mert figyelembe veszed azokat is amik igazából semmit sem érnek, ilyet pedig a nőknek sokkal egyszerűbb találni, és ők általában bele is mennek...
2016. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
mert mindig a jobbat és jobbat keresik, aztán rájönnek, hogy nem mindig a jobb következik
2016. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
8-as: például? :)
2016. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!