Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme 28 évesen, tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme 28 évesen, tapasztalatlanul párt keresni, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 14:34
1 2 3
 1/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
54%
Egyszer mindent el kell kezdeni!
2016. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
18%
ha a főállásod mellé akarsz egy másodállást, akkor hajrá. Ha nem akarsz, akkor hagyd a fenébe. Bár kérdésedből kiderül, hogy nem felelsz meg az állásra.
2016. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mi van?
2016. máj. 23. 14:41
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

# 2: a kérdezőnek még főállása sincs, emiatt fölösleges a másodállást is megemlíteni. :D

(ha az állás a kapcsolatot jelentette).

Komolyra fordítva a szót: persze, nyugodtan. Ha eddig nem jött össze, akkor keress máshol (pl. Tinderen, csak találsz, komoly kapcsolatot kereső nőt).

2016. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
20%
Eddig miért hagytad?
2016. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%

Mennyire vagy tapasztalatlan? 28 evesen azert mar alakulnia kellett volna valaminek.


26N

2016. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Van állásom (állás alatt munkát értek, nem kapcsolatot).

Parázok nők jelenlétében (csak fiatalabbak esetében, idősebbeknél nincs ilyen szorongás). Sosem kezdeményeztem. Nem okolhatok mást, csak magamat. Csakis az én hibám. Most próbálom menteni a menthetőt.

2016. máj. 23. 15:08
 8/27 anonim ***** válasza:
60%
uccu neki :)
2016. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%
Ha eddig sem volt lényeges, akkor tuti kibírod a hátralévő éveket. Szóval ne aggódj, sokan vannak így ezzel. Japánban már trend is nő nélkül lenni.
2016. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Mikor, hogy kedves 24N, én is 28F vagyok, és eddig csak múlt nyáron indult valami, akkor is max. egy csókig jutottam a 3ik randin ami igazán csak egy búcsú csók volt... Azóta semmi...

Jól keresek, jól öltözök, nem vagyok ronda, kedves vagyok ...

Állítólag, látszik rajtam, hogy nem csak ismerkedni akarok hanem felszedni... (Na de mégis, mi a csodának ismerkednék ha nem tartom fenn a lehetőségét annak, hogy többet is akarok a lánytól, ... egyébként meg nem tudom kin nem látszana meg, hogy mennyire szeretné már ha eddig nem jött össze...)

2016. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!