Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egyáltalán valaha barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyáltalán valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Az az igazság régen elég sokat szivattak mert kövér voltam. Elkezdtem évekkel ezelőtt kondizni, lefogytam, ráadásul mára egész izmos vagyok, mondhatni egész jól nézek ki.


Azonban elvileg elég durván kissebbségi komplexusom van. (Értsd önbizalom nulla) Igazából nem nagyon tudok senkivel sem beszélgetni, nem merek senkihez sem szólni (nem csak lányokhoz..), csak ha nagyon életmentő kérdés vagy nincs más választásom. A lányoktól mondjuk különösen félek, egy átlagos korombeli lánynak még a szemébe sem tudok nézni. Talán azért is inkább ismerőseim vannak mint barátaim, bulikba sem szoktam járni.


Általában csak válaszolgatni szoktam ha kérdeznek, csak hát így sosem lesz senkim.... Van esélyem ha jól nézek ki hogy egy lány szed fel engem? Vagy legalább arra hogy esetleg lesz egy lány "barátom"? Vagy a komminukációs nehézségek és félelmeim miatt sosem lesz esélyem? Vagy csak a szokásos sztereotípiák vannak, hogy ilyen csak akkor történik meg ha pénzes vagyok (ami lévén még 4 és fél évig fősuli nem most lesz...)?


Egyébként anno pont ezért (is) kezdtem bele egy elég aggresszív "küzdősportba" ami azóta meg is tetszett, de ahogy észrevettem inkább taszítja a lányokat.



Mellékes megfigyelés: egész jól kitudom magam ahhoz képest fejezni írásban.... :O


2016. jún. 1. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedj írásban: társkeresőn.


Nem kell benyalni, hogy ott esélyed sincs, mert pl. a férjem ott talált rá a feleségére. :D (Gyk. ott ismertük meg egymást.)


Írásban jó vagy, ami nagy előny, szimpatikus leszel, tudsz majd beszélgetni, és előre beharangozod, hogy "élőben kicsit félénk szoktál lenni, de reméled, hogy ilyen kedves lány mellett hamar feloldódsz majd".


Neked is könnyebb lesz egy beszélgető partnerrel találkozni, akivel már vannak közös témák, nem lesz nehéz újra beszélgetni, csak akkor már szóban, és nem írásban.


Ettől még lehet barátnőd, nem kell így ráparázni.


Közben a fősulin és az edzésen próbálj meg haverkodni, értelem szerűen srácokkal is. Ha már beszélgettek többször is, felvetheted, hogy elmehetnétek együtt bulizni, kiugorhatnátok a strandra hajtani a csajokat, dobjatok be egy pizzát, stb. Könnyebb lesz ismerkedni lányokkal is, ki tudja, ki mutatja be neked a helyes kishúgát. :)

2016. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És most privátot vársz lányoktól, vagy mi? :)
2016. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem várok senkitől privátot, ez egy anonim oldal ezért írtam ide ki.


A társkereső jó ötlet, azonban annak a sikerességének is az esélye elég csekély. Van egy barátom aki ott szerzett barátnőt, állítása szerint a fiatal (értsd 18-20 éves) lányok egófényezésért vannak fent és bunkóak. (Persze aztán lehet hogy a srác csak szimplán a szokásos sablon szöveget járatta, és hamar elküldték.) Ettől függetlenül megpróbálom, csak valami egyedi bemutatkozást kellene akkor írni, még ha lehet nem is lesz aki értékeli. :D



Edzésen tudok haverkodni, de ott többségben fiúk vannak. Suliba meg esélytelen, tele van a mostanság igen divatos irányzatok követőivel akiktől írtózom, meg valszeg ők is tőlem. :D (Érts sok a páva.) Strandra nem szoktam járni, egyedül unalmas, akkor meg már edzek. :D Moziba szoktam néha, de azt vagy edzőtársal, vagy egyedül. :D

2016. jún. 1. 10:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem ráparázásról van szó, egyszerűen szar hogy 22 évesen még barátkozni sem tudok, más meg már 16 évesen párkapcsolatban él. :D
2016. jún. 1. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Először magadat kell önfejlesztened, főleg az EQ kérdésben, addig ne akarj mással kapcsolatot, jelenleg alkalmatlan vagy rá.
2016. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én öcsém is társkeresőn talált barátnőt. Ő is azt mondta, hogy elég sok buta csaj volt a társkeresőn, szóval ne vedd fel, ha valaki bunkó veled. Biztos nem könnyű, de ha kitartasz, találhatsz ott valakit :).
2016. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=c0ITxq-FTLs


hagymás bab :) itt latszik a legjobban :)

2016. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!