Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyen alakom van, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen alakom van, vajon kövérnek fog tartani a srác?

Figyelt kérdés

Most fogunk először találkozni, és nem tudom, hogy neki milyen lányok jönnek be, én sosem voltam az a nagyon nádszál.


[link]


2016. jún. 1. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Hallod Te bolond vagy....bár tény hogy Barbi felszedett pár kilót mostanság, de még így is átlagon felüli a teste (legalábbis a magyar lányokhoz viszonyítva) szóval ha tényleg ilyen vagy (mondjuk ilyen nem lehetsz max hasonló) akkor az alakod miatt nem kell aggódnod, viszont agyilag már nem vagy átlagon felüli az biztos.
2016. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Minek randizol olyannal akit nem is ismersz???????
2016. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Haha, kimegyek az utcára 10 jobb testű jön velem szembe. Ennyit az agyonajnározott palvinkáról
2016. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tiszta dagadt vagy, borzalom...és ha komoly a kérdés akkor mentálisan sérült is!
2016. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy te hogy nézel ki, remélem viszonylag reálisan választottad ki ezt a képet...

Ha igen, akkor nem fog kövérnek látni, mivel erre az alakra a kövér sehogy sem illik rá.

Személy szerint a kissé vékonyabb alak is bejön nekem, de Barbi alakja is vékony. Nem 1 bizonyos alak tetszik, hanem van egy "ettől-eddig" kategória a felesleg tekintetében és, vagy van szintén egy ettől-eddig az izom tekintetében is. Utóbbinál inkább csak "eddig"


Meg gondolom látott már téged előtte

2016. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!