Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder társkeresőn az átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder társkeresőn az átlag pasasoknak van esélyük?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én használom. Mondjuk nem tudom milyen ez a Tinder, mert szoktam magam törölni meg újra regisztrálni. Az elején többen lávolnak, de aztán utána megint semmi és újraregisztrálom magam.:D Átlag pasi vagyok, elbeszélgetek pár nővel, de nem nagyon akar alakulni semmi, még randi sem.
2016. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. A Tinder a szép lányok és a szépfiúk fellegvára, de nekem mondjuk két hetente akad egy találat. Mondjuk azok között is volt olyan, hogy miután ráírtam szétkapcsolt, vagy szólt, hogy "bocsi, félrenyomtam" :DDDDDD 22/F
2016. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 18:55


"A Tinder a szép lányok és a szépfiúk fellegvára"


igen van benne valami


amit ez a video is megerösit


https://www.youtube.com/watch?v=bLoRPielarA

2016. jún. 1. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Tinderen nem, illetve nemcsak a kinézet számít, hanem inkább az, ami Facebookon is: hogy mennyire "izgalmas" az életed, milyen drága dolgaid vannak, stb.

De egyébként persze. Vannak "átlagos" lányok is, szóval elvileg mindenkinek lehet esélye.

2016. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azon a videón.. az a hörcsög féle... szakadtam a röhögéstől.. Tinder ready tinder ready.. :))
2016. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma már mindenki a külsöre megy sajnos.
2016. jún. 1. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva tényleg nem lehet sok esélyed.Én személy szerint csak azokat a pasikat lájkolom,akik izmosak és jóképűek:D Használtam kb 10 percig és már volt vagy 15 matchem:D Szóval ha jól nézel ki és jó képeid vannak fent,akkor nagyon jó,de az átlagosaknak nem lehet túl nagy élvezet...
2016. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem Tinderen és kimondottan az átlagos pasikat választottam. Egy "szépfiúval" volt match, de ő csak szexet akart, úgyhogy hanyagoltam.

Kb. 5-6 randim volt "átlagos" pasikkal,de nem illettünk össze.

2016. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És ez a "Tinderből kiábrándultam" kérdés mire jó?

Ha ott nem megy, akkor ne ott ismerkedj - ennyi az egész.

Ja még valami: "Gyűlölöm a nőket" - tőle nem kellenek az úgynevezett 'okoskodásai'.

2016. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!