Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Agymenők c. sorozatot néző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Agymenők c. sorozatot néző srácokat kérdem, hogy melyik lányt fogadnátok el és miért?

Figyelt kérdés

1. Penny

2. Amy Farrah Fowler

3. Bernadette

4. Emily (Raj barátnője, a vörös)

5. Lucy (Raj barátnője, a pici, fura, sötétbarna)

6. Priya (Raj húga)



2016. jún. 1. 19:39
1 2 3
 1/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

3, 4, 1


Mert bejönnek.:D

2016. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

4,1,

(5-6-ot nem ismerem)

2016. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Atyaég, Bernadette?

Te, engem szó szerint kiráz a hideg, ha meghallom a szinkronhangját. Aztán mikor először hallottam az eredetit, 3 órán keresztül kakatón állapotban voltam.

Az a nő ijesztő :)

2016. jún. 1. 19:43
 4/21 A kérdező kommentje:

2-es:

[link]

[link]

2016. jún. 1. 19:46
 5/21 A kérdező kommentje:

Na, betennék még 2 szereplőt, mert... csak:


7. [link]

8. [link]

2016. jún. 1. 19:48
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Leszbikus nő jöhet? ;)

Szerintem Priya a legszebb, Penny karaktere, személyisége pedig megkapó, és vonzó lenne a valóságban.

2016. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

All lesbians are welcome!

...elvégre ugyanazt szeretjük ;)

2016. jún. 1. 19:54
 8/21 A kérdező kommentje:

Betenném az én személyes kedvencemet, de sztem alig lesz, aki emlékszik rá, mert egy epizódban volt csak.

Alice (Courtney Ford) - Leonard a képregényboltban szedte fel 1 perc alatt, miközben Priyával járt.


[link]

2016. jún. 1. 19:56
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Én ugyan nem nézem, de tesóm erre van rákattanva és már fejből tudom az összes rész szövegét, jeleneteit, mindent!!


1.Hosszú hajjal tetszett nagyon, de a mostani rövid szerintem bénán áll neki. Az alakja viszont szuper és viszonylag magas is. Emellett nem túl okos és érzelmes, viszont vicces, magabiztos, laza és a leginkább hétköznapi a szereplők közül. Nem jön be, de simán járnék vele.

2. Kimondottan ronda, unalmasan és nőietlenül öltözködik, nincs semmi hobbija, egyhangú, unalmas, többnyire érzékelten, humortalan. Esélytelen.

3. Rohadt idegesítő és irritáló, anyáskodó típus, aki azt hiszi mindenkinél jobban tud mindent. Szereti elnyomni mások véleményét és cikizni az embereket. Külsőre sem nagy szám. Szintén esélytelen.

4. Telitalálat! Szép, csinos, magas, mellette kedves, barátságos, aranyos, okos, talpraesett, lány.

5. Hú na ő a legnagyobb hányadék, külsőre nem csúnya egyáltalán, csinos, jól öltözött és még aranyos is, viszont a jelleme értékelhetetlen. Buta, gyáva, szégyellős, félénk, visszahúzódó, komplexusos, önbizalomhiányos, döntésképtelen, érzelemmentes és főleg ÖNZŐ DÖG. Hánynék tőle.

6.Nagyszerű nő. Szép, csinos, okos, talpraesett, magabiztos, viszont amolyan nagyképűséget is tükröz a személyisége, túl nagyok lehetnek az igényei minden téren.

2016. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak a külsőt nézzük, akkor Penny és Priya. Ha a személyiséget is, akkor csak Priya.
2016. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!