Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Agymenők c. sorozatot néző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Agymenők c. sorozatot néző srácokat kérdem, hogy melyik lányt fogadnátok el és miért?

Figyelt kérdés

1. Penny

2. Amy Farrah Fowler

3. Bernadette

4. Emily (Raj barátnője, a vörös)

5. Lucy (Raj barátnője, a pici, fura, sötétbarna)

6. Priya (Raj húga)



2016. jún. 1. 19:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Lucy. Külsőre nem tetszik, viszont pont ugyanolyan socially awkward, mint én, ő az egyetlen, akivel meg tudnánk érteni egymást. A valóságban is ilyen nőt keresek, kár, hogy látszólag nem létezik ilyen.
2016. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok és hetero, de azért leírom, szerintem kik a legvonzóbbak.


1. Claire ( Raj mostani szőke barátnője ), szerintem hihetetlenül szép lány!

2. Priya

3. Penny és Emily


A többi lány sem csúnya, de az előzők alatt vannak.

2016. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Penny <3
2016. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

1.Penny

2.Emily (bár nekem ijesztő hogy a horrorfilmek felizgatják :D)

3.Priya

2016. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is hetero lány vagyok, de hadd írjak akkor már én is. :D


Claire a legszebb szerintem, és a személyisége is rendben van. Rajta kívül nekem külsőre csak Penny és Priya jön be, Emily pedig határeset.

2016. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Most néztem meg a 22. részt és hát basszus, tényleg, Claire kiba...tt jó csaj, pedig tényleg nem vagyok oda a szőkékért.

Ráadásul a karaktere nagyon értelmes és talpraesett.

2016. jún. 2. 20:43
 17/21 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Nem hiába tettem őt az első helyre, hetero nőként is azonnal szemet szúr, hogy mennyire nagyon gyönyörű, közben olyan aranyos, talpra esett. Nem bánnám, ha többet szerepelne, nagyon szimpatikus minden téren!
2016. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Alex
2016. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%

Legújabbakat nem ismerem de régiek közül mindenképpen Bernadett.

Pici lány, nagy cicikkel, okos arccal és olyan huncut nézéssel, hogy azért jár a plusz pont is.

2016. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Penny: Nagyon jól néz ki, még rövid hajjal is nagyon szexi. A belső tulajdonságokat nézve viszont nem egy főnyeremény: Butuska, sokszor érzéketlen, tapló, és alkoholista.

Viszont hazudnék, ha azt írnám, hogy nem járnék vele.


2. Nem túl szép, unalmas, ráadásul képes ráakaszkodni a másikra. Nálam nem nyerő.


3. Ne ronda, de amúgy rémes a csaj. Egy igazi zsarnok, az igazát általában azzal próbálja alátámasztani, hogy ordít. Fent hordja az orrá, csak azért, mert jól keres, ergo sekélyes is. Emellett pedig mindenkit lehúz és sérteget. Akkor már inkább Amy.


4. Az ő részeiből keveset láttam. Egész helyes, de nem a zsánerem. De lehet jól kijönnénk.


5. Az részemről oké, hogy valaki fura meg félénk, de ő már nekem is sok lenne. Érzelmi téren is gyáva, és ez egy kapcsolatban nagyon nem kóser.


6. Tudálékos, de szép. Egy próbát mindenképpen megérne.


23/F

2016. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!