Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok túl lépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túl lépni a múlton?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy az idő minden sebet begyógyít, ami alapvetően igaz is, de valahogy... amikor eszembe jutnak bizonyos emberek, akikkel csúnyán végződtek a dolgok, mindig olyan ürességet érzek és szomorú leszek, és azt kívánom, bárcsak újra jelen lennének az életemben. Nem tudom elviselni az elmúlást.


Ez normális?


2016. jún. 1. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ember vagy. Mindenki ilyen, csak van, aki játssza a hőst önmaga előtt is. De ha eljön egy gyenge pillanat, akkor úgyis kibuknak a dolgok.
2016. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló érzéseim vannak.

Van kedved beszélni erről?

2016. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, van. :)
2016. jún. 1. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így érzek, de csupán egy lánnyal kapcsolatban, senki mással nem. Egy jó ideje nem beszélek vele. Szeretem még mindig, ő szeretett (a jelenjéről nem tudok nyilatkozni). Mindig teljesen rossz embernek látom magamat, ha arra gondolok, hogy mit tettem. Pedig félelemből tettem meg mindet, mert nem akartam elveszíteni... Ha megpróbálnék mással összejönni vagy akár csak gondolnék is erre, akkor kis idő múlva a bűntudatommal kell együtt lennem. Eljutottam már arra, hogy az eszem tudja, hogy más kellene, de a szívem mást súgall, és ha ez eljut az eszemig, akkor kezdődik a "fejem feletti beborulás". 20/f
2016. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig minél hamarabb túlteszed magad a múlton, annál hamarabb tudod "épìteni" a jövődet.
2016. jún. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jonnek elo, mikor semmi nem akar osszejonni, es egyebkent is rossz napom van. Akkor minden rossz elojon a fejemben. Hat havi egyszer ki lehet birni, ugy veszem, h szimpatiafajdalom a csajokkal, akiknek meg verzesuk van.
2016. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!