Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő ha olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha olyan lány tetszett meg, aki nagyon független, nem igazán akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta tetszik. Egyre többet gondolok rá, nap mint nap találkozunk így nincs mese, az érzés csak egyre jobban erősödik, nem tudom hogy mi ez, de nagyon izgatott vagyok a közelében. Eleinte próbáltam elnyomni magamban ezt, de nem ment, aztán próbáltam közeledni hozzá, de az is nagyon nyögvenyelős volt, még a telefonszámát se adta meg. Nem akartam teljesen rányomulni ezért ilyen ciklikusan közeledtem hozzá, h néhány napig rá se bagóztam, aztán megvártam hogy ő keresse a társaságom, aztán én is újra elkezdtem keresni őt, de persze nagyon apró kis lépésekbe haladtam csak előre. Próbáltam elhívni kettesben és úgy tűnik, h van is kedve hozzá, szimpatizál velem, de ideje már nincs, mivel számára 1000 más dolog van ami fontosabb mint az hogy ismerkedjen, ami végül is érthető, nem mindenki vágyik kapcsolatra. Ő okos, intelligens, szép és független. Egyébként én is elég szabad természetű vagyok, és nekem sincs feltétlen szükségem párkapcsolatra, csak akkor alakítanék ki, ha valakiért nagyon oda lennék, kevés ilyen lánnyal találkoztam eddig. Vele el tudnám képzelni, persze ahhoz előbb jobban meg kéne ismernem. Türelmes vagyok, nem fogom egykönnyen feladni, de úgy látom, hogy jelenleg jobb ha szabad teret hagyok neki, had szálljon boldogan mint a madár. Tudja, hogy én bármikor szívesen találkoznék vele, most nála a labda, ha akar ,akkor megtalál, ha nem, hát akkor nem, én mindenesetre nem fogom magam ráerőltetni.
2016. jún. 2. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A szép lányok nem vágynak kapcsolatra, ezt jól jegyezd meg, valahogy csökkenteni kell a népet, biztos manipulálják az agyukat, és mivel tudják, hogy a szép nők a "legkelendőbb cikk" ha ők vannak manipulálva senkise fog párosodni.
2016. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ó, én a férjemet úgy ismertem meg, hogy én nem akarok komoly kapcsolatot semmiképpen sem. Aztán tessék. Az nem úgy megy, hogy ő kitalálja, hogy nem vágyik kapcsolatra és akkor ennyi. Fenét, majd jön egy, akire dehogynem vágyik és már megy is bele a kapcsolatba szívesen. Kb. mint mikor eldöntöd este nyolckor, hogy ma már nem eszel, aztán egy óra múlva kinyitod a hűtőt és szembesülsz a kedvenc kajáddal, hát tuti, hogy szedsz ki belőle. Na ilyen az is, hogy ő nem akar kapcsolatot, de aztán találkozik valakivel, aki...
2016. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd jön olyan, akivel akar. Veled nem akar, és elvan egyedül is, nem erőlteti minden áron. Jobban csinálja, mint a kapcsolatfüggők.
2016. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem max. akkor fog keresni, ha elhiszi, hogy hú de különleges vagy számára, vagy Te neki. Én is ilyen vagyok, nincs baj a külsőmmel, de kell az a plusz, amitől azt érzem, hogy nélküle üresség van, amúgy elvagyok magamban. Ezt erőltetni nem tudod. Ráadásul neked kell meghódítanod, ő nem fogja össze törni magát egy kapcsolatért.
2016. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!