Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónap után derült ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap után derült ki, hogy nem akar semmit mi a teendő?

Figyelt kérdés
Abban a hitben voltam, hogy járok egy csajszival mire 3 hónap elteltével kijelentette, hogy maradjunk csak barátok mert nem érzi késznek magát egy kapcsolatra. Nagy érzelmi törés ez nekem és a helyzeten ront, hogy suliba folyton odajön hozzám jó pofizni.
2013. márc. 17. 20:29
 1/8 A kérdező kommentje:
16/F
2013. márc. 17. 20:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
küld el a csába mert ezek szerint csak szivatott
2013. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rá se ránts, fiatal vagy még, akárhány csajod lehet
2013. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a teendő, hogy továbblépsz. Egy kapcsolatot két embernek kell egyszerre akarni, ha ő nem akarja, akkor megette a fene.
2013. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2! igaza van

nem akar semmit, akkor ne is jöjjön oda

2013. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe!
2013. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

velem ugyanezt játszotta be 2 éve egy pasi. Ő végzős volt (ez a tipik visszahúzódó kis izécske, hogy messze rohan, ha lányt lát), és közel 3 hónap után közölte, hogy ő nem szeret egyáltalán, és igazából most nem tudja, mit csináljon. Maradjunk barik.


Én spec bőgtem 1-2 napig, elkezdtem egy új sportot, és azóta több, mint egy éve van egy megbízható, csodálatos kapcsolatom. Fel a fejjel! Előre több van, mint hátra. Ganék meg mindig lesznek.

18L

2013. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy vagy kapcsolat vagy semmi. Nem leszel a lelki szemetesládája, arra ott vannak a barátnői.
2013. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!