Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik országban lehet leginká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik országban lehet leginkább normális nőt találni?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik nem csak a pénzre mennek. 35 éves leszek a magán életem kb egy katasztrófa. Nem szoktam itt kérdéseket feltenni, de kezd nagyon elegem lenni. Rendben vagyok külsőre, jó munkahelyem van, van egy kis vállalkozásom is, de állandóan csak ilyen pénz hajhász ri***bancokat tudok össze szedni és már annyira ki vagyok ettől, hogy hihetetlen. Baromi frusztráló az, hogy az összes barátom, kollégám, ismerősöm sorba házasodnak meg, itt egy gyerek, ott egy gyerek, nekem meg semmi. Sose volt gondom a csajozással úgymond, se hosszabb, se rövidebb kapcsolat kialakítása nem esett nehezemre, kezdeményező típus is vagyok, de eddig szinte az összes úgy végződött, hogy annyira levágósan a pénzre hajtott a 'lány', hogy inkább otthagytam én... Vagy ritkább esetben ő engem, ha nem kapta meg amit akart. 35 évesen már szeretném megtalálni az 'igazit', de nagyon úgy érzem, hogy ez ebben az országban lehetetlen vállalkozás. Néha már úgy vagyok a dologgal, hogy inkább hozzá sem szólok az illető hölgyhöz aki megtetszik, mert feleslegesnek tartom az egészet. Undorítóak amit csinálnak meg ahogy csinálják, sunyik, hazugok, alattomosak. Ezek a magyar nők. És ne is gyertek a válaszokban, hogy de kivétel így meg úgy. Mert én is tudom, hogy van, de ahol 10000-ből egy kivétel van onnan én lehet, hogy inkább nem vagyok hajlandó választani... Ezért ara gondoltam, hogy érdemes lenen esetleg körülnézni nyugat európai országokban, ahol nem az van, hogy a lakosság 60%-a a létminimum alatt él, hátha egy fokkal jobb a helyzet. Esetleg USA-ban, Japánban, meg ilyen gazdagabb országokban. Bár már utána olvastam ennek a témának hasonló angol nyelvű kérdező meg párkapcsolati fórumokon is és az amerikai nőktől például kifejezetten óvva intett gyakorlatilag az összes kommentelő, pontosan ugyan olyan indokokkal amiket én is most itt felsoroltam a magyar nők kapcsán. Szóval nem tudom. Mondjuk egyszer még a húszas éveim végén volt egy relatíve hosszabb kapcsolatom egy német lánnyal, hát ég és föld a különbség egyrészt mentalitásban másrészt az egész élethez való hozzáállásukban, és láss csodát vele érdekes módon nem a pénz miatt lett vége. Arra lennék kíváncsi, hogy aki hasonló cipőben jár/járt és volt már bármilyen kapcsolatban is -a csak szex és más semmi típusú kapcsolaton kívül- a fent említett országokból nővel az leírná a véleményét, tapasztalatát erről a dologról. Hogy működik, milyen nemzetiségű a lány, hogy ismerkedtetek meg, meg bármi, tulajdonképpen minden érdekel.

2016. jún. 3. 19:33
1 2 3 4
 1/40 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Szerintem ha itthon nem találsz normális nőt, akkor nem a nőkkel van baj.
2016. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
De igen.
2016. jún. 3. 19:36
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
És ha most azt mondjuk, hogy Pápua Új-Guineában vagy Azerbajdzsánban vannak normális nők, akkor elmész oda? Amikor fogalmad sincs az ottani kultúráról, helyzetről, nyelvről..
2016. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
53%

Hmmmm ez erdekes. En is no vagyok. A huszas eveimben jarok es voltak es vannak udvarloim, sot volt egy 4eves kapcsolatom, aminek par honapja lett vege, de csak a tavolsag miatt.

De ez nagyon kulonos, mert en ugy valogatom meg a pasikat, hogyha gazdag, akkor mar el is van utasitva....

De ha te azt allitod, hogy minden no egyforma.... hat oke.... hiszek neked.... legyen ugy ahogy te mondod....

2016. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

'ilyen gazdagabb országokban'


Ezt írtam. Pápua Új-Guinea meg Azerbajdzsán mióta gazdag ország?


'Amikor fogalmad sincs az ottani kultúráról, helyzetről, nyelvről'


Angolul mindenki tud. A nyugat európai meg a magyar kultúra között mi különbség van szerinted pl? Mellesleg off topic a válaszod.

2016. jún. 3. 19:42
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
Bocsánat, de te mozogsz olyan körökben, hogy az ilyeneket fogod ki.
2016. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
97%

Én pont az angol és amerikai nőket kerülném a helyedben. Ahol az embereknek pénze van ott ugyanúgy vannak olyan nők akik a pénzre mennek, hiszen ahhoz vannak hozzászokva.

Több országban is éltem már, bár én lány vagyok, de biztosíthatlak róla hogy buta, pénzéhes, hazug stb... emberek a világ minden táján élnek.

Amit tanácsolni tudok, hogy akivel randizol nem kötelező dolog megosztani vele hogy neked mennyi a kereseted. Nyilván nem kell titkolózni, de ezt normális keretek között meg lehet oldani hogy az ismerkedés elején ne a pénz legyen a téma. Ha nem tudják hogy van pénzed, akkor nem fognak a pénzre menni :D

2016. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

'en ugy valogatom meg a pasikat, hogyha gazdag, akkor mar el is van utasitva'


Mert?


'De ha te azt allitod, hogy minden no egyforma.... hat oke'


Ki állította ezt?

2016. jún. 3. 19:43
 9/40 A kérdező kommentje:

'biztosíthatlak róla hogy buta, pénzéhes, hazug stb... emberek a világ minden táján élnek'


Ez egyértelmű csak nem mindegy milyen arányban. Én is éltem több országban is és nincs olyan sok mint itthon.


'Amit tanácsolni tudok, hogy akivel randizol nem kötelező dolog megosztani vele hogy neked mennyi a kereseted'


Nyilván nem osztom meg vele soha.

2016. jún. 3. 19:46
 10/40 anonim ***** válasza:
95%
Rossz emberismerő vagy, ezért választasz rendszeresen rosszul. Sőt, megkockáztatom, hogy magadat sem ismered elég alaposan, hiszen olyan nőkkel jössz össze, akik nyilvánvalóan nem valók hozzád, csak ezt ki tudnád szűrni rögtön az elején, ha az önismereted és az emberismereted rendben lenne.
2016. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!