Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik országban/bolygón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik országban/bolygón élnek azok a srácok, akik szerint minden normális nő foglalt?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem ezeket az embereket... Kapásból egy tucat nőt tudnék mondani a saját ismeretségi körömből, akik normálisak is és már évek óta egyedülállóak. Vagy mit jelent ezeknél a férfiaknál a "normális"? Nem lehet, hogy túl magasak az elvárásaik, az azoknak megfelelőek (külsőre és belsőre majd' tökéletes nők) meg emiatt nyilván mindig foglaltak?
2015. szept. 5. 16:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Az ilyen srácok mind lelkinyomorékok akiknek ha valaha össze is jön valaki, nem eresztik el mégha a kapcsolat rossz is akkor sem. Az ilyen srácokból csak kiskutya illetve papucs lehet, mert akkora szerencsétlenek, hogy úgyse jönne össze nekik semmi, ezért inkább bevállalják a rosszat is. Ha mégsem és egyedül maradnak, okok keresése gyanánt ugyanez a gondolat fog megfogalmazódni a fejükben, hogy "nincs normális nő, mind fogalt", mert nem veszik észre nem mással van a probléma hanem csak velük.
2015. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
sírnak mint egy kislány mamiiii..!
2015. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
magyarországon élek! kinek mi a normális nem vagyunk egyformák! lehet neked gizike normális de nekem már nem az mit nem lehet ezen érteni?!!!
2015. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Pont ugyanott, ahol azok a nők, akik szerint minden normális nő foglalt. Tényleg nem értem, mi az értelme a "miért ilyenek a nők, miért csinálják ezt a pasik, miért gondolják ezt a lányok, miért viselkednek így a férfiak" kérdéseknek azon kívül, hogy összeugrasztják a két nemet?
2015. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én Magyarországon és a Földön élek. Te valószínűleg nem, ha ismersz évek óta egyedülálló normális nőket.
2015. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
*minden normális férfi, elnézést.
2015. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Mindenki ezt hajtogatja állandóan , nők és férfiak is, "nincs normális nő, nincs normális férfi" vagy "minden nő minden férfi foglalt" vagy "hol ismerkedjek"


Az emberek egy része zárkózott, vagy elvették a kedvét az egésztől a negatív hatások, vagy hatalmasak az igények, vagy kötözködőek, vagy lusták, vagy géphez kötöttek és b**asznak kimozdulni, vagy vannak akiknek nincs egy barát se és úgy nehezebb, sok sok sok sok probléma van.

De a legtöbbet az Internet okozza ma már.

Amikor én elkezdtem ismerkedni, akkor max a suliban volt net, most meg már a 12 évesek kezében ott lóg az ájfon

2015. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én meg egyet se tudok mondani az ismerősi körömből, aki minimum 3 hónapja egyedülálló lenne. Még azoknak is van udvarlója akik házasságban élnek évek óta!


Ennyit erről!

2015. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Akik ezt mondják évi 2 lánynál kezdeményeznek.


Érdekes módon én odamegyek személyesen vagy heti 10 ismeretlen lányhoz az utcán/buliban bárhol és max. 2-3 hét alatt mindig tudok szexet szerezni magamnak vagy ha a lány is alkalmas rá, akkor még több is lehet köztünk. Próbálkozni kell.

2015. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

9-es azt én személy szerint pont nem tartom normális nőnek aki egy vadidegennel aki csakúgy leszólította kapásból lefekszik....valszeg aki neked összejön rendszeresen az a "nyavalygóknak" túl ócska nőcske


kérdező csak név nélkül jellememezd(részletesebben) ezt a tucatnyi normális nőt mert az én tapasztalataim alapján

(és most regény helyett inkább csak a külsőt veszem elő)ha 10 nőből 3 szép 4 elmegy és 3 ronda akkor is 8 legalább foglalt...

2015. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!