Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok érte a hibás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok érte a hibás, hogy a "saját kategóriámhoz" képest túl szép lányok tetszenek nekem?

Figyelt kérdés

Akad közte plázacica, természetes szépség, és a kettő között is.


A "jutalmam" meg gondolom az lesz, hogy egyedül maradok.


Összejöttem olyan nőkkel, akiknek tetszettem, de ők nekem nem tetszettek, sem külsőleg, sem belsőleg. Azt hittem, hogy majd "biztos jobban megtetszik", majd "a szex megoldja", tévedtem, nem volt jó a szex, és nem tetszettek meg jobban a lányok sem, így hamar kiléptem ezekből a kapcsolatokból. Egyedül még mindig jobb, mint egy ilyen kapcsolatban lenni.


Az ízlésem nem változott. Néhány nekem tetsző lányt megszólítottam az utcán. Az eredmény? "Van barátom." Hamar föl is adtam ezt a műfajt. Nem tudom, hogy folytassam-e?


Idáig semelyik megoldás nem működött.


2016. jún. 3. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Az eddigi választásaiddal az a gond, hogy belsőleg sem tetszettek, úgy meg persze, hogy jobb egyedül, mint ilyen kapcsolatban lenni. A belső nagyon meg tudja ám szépíteni a külsőt is, ha megfelelő személyiségű társat választasz.
2016. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a külső is számít nekem, és nem keveset.
2016. jún. 3. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Mennyi idős vagy kedves kérdező, gondolom nem tévedek nagyot, hogy huszas évek eleje :)
2016. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Akkor most képzeld el, hogy összejössz valakivel, aki külsőre megfelel, de belsőre olyan, mint akikkel eddig összejöttél. Az vajon jó lenne?
2016. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Jól van. Semmi baj. Szereted a szépet. Ez nem bűn. De ne felejts el néha kompromisszumokat kötni mert tényleg egyedül maradsz.
2016. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Saját szintedhez mérten válassz, vagy adj magadra hogy oda kerülj.
2016. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

a lányok is osztályoznak kisfiam mit képzelsz te magadrol

kis nyominger

2016. jún. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Igazából semmi értelmét nem látom, hogy olyannal legyél, aki nem tetszik. Ez neked is szar, a másikra nézve meg hatalmas tiszteletlenség.


Egyébként nem a te hibád, a médiának hála mindenki ugyanazt a nőt akarja magának külsőre.

2016. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Te vagy-e a hibás? Miért ezért bárki hibás? Vagy ha úgy gondolod, hogy ezért a tényért vagy akár a sikertelenségért hibáztatni kell bárkit, akkor az nem te vagy? Ki más lenne? A nő, aki nem méltóztatik leállni veled?


Nem, nem vagy hibás. Egyszerűen csak ilyen vagy. De azok a nők sem okolhatók semmiért, akik nem akarnak veled kapcsolatot. Nekik is pont annyira van ízlésük, mint neked. Ők hibáztathatók azért, hogy egy adott csoport tetszik nekik? Na ugye..

2016. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!