Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha rendszeresen járnék szolári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendszeresen járnék szoláriumba jobban tetszenék a lányoknak, vagy sokaknak csak kiábrándító lenne?

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Számomra kiábrándító lenne
2016. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Nemtom, szerintem a bőrrák nem túl szexi.
2016. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyár van. Süt a nap, és olyan UV sugárzás van, hogy egy hónap sem kell, mindenhol arra fognak figyelmeztetni, hogy ne menj ki, mert megégsz. Szerintem inkább menj ki a szabad levegőre. Ha naponta futsz mondjuk fél órát, kimész a haverokkal hétvégén sütögetni, vagy valami, hidd el, elég hamar ugyanott fogsz tartani, csak sokkal élettel telibb színed lesz:)
2016. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez a mostani uv sugárzás annyira erős hogy a szolárium is kevésbé káros, ott legalább pontosan lehet tervezni az időt és erősséget.


Plusz a farmer barnulás szerintem nem a legelőnyösebb.


Egyébként igen én is félek a káros hatásoktól, nem is szoktam se szoláriumozni, se napozni, ha kint vagyok akkor is napszemüveg + fényvédő, és ha nem muszáj nem vagyok kint ilyenkor.


Fehér is vagyok, emiatt mindig kritizálnak is az mebrek...

2016. jún. 4. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Igen, jobban tetszenél nekik, a barna bőrre buknak.
2016. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Számomra a szép bőr a fehér... a barna semmiképp, főleg a szolis sárgás-barna, az ritka ronda.
2016. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem foglak meggyőzni, de hogyha áprilisban elkezdesz kijárni a friss levegőre, akkor júniusra már nem leszel olyan fehér, és nem fog rögtön megártani a napfény, mert a barnulás a bőröd egy természetes védekező mechanizmusa. Nekem az előbbiekben említett okokból nem érdekel, sőt, a fehérrel, és a már márciusban egész testen lebarnulttal szemben kifejezetten bejön az, ha valakin látszik mondjuk, hogy egy darabig ujjas póló volt rajta, aztán ujjatlan, aztán volt csak félmeztelen, de hát ez is csak egy vélemény. :)
2016. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!