Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az elutasításra gyógymód,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elutasításra gyógymód, hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés

Nem a szakításra gondolok, hanem ha leszólítasz lányt és nem jössz be neki, vagy elmész egy randira, és tökre szimpatikus a csaj, de őneki meg te nem jössz be.


Ilyet hogy lehet kezelni, feldolgozni, hogy ne essen rosszul?



2016. jún. 4. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Sehogy, ez egy természetes reakció.

Annyit lehet tenni, hogy nem kezded el rögtön már az elején beleélni magad a dologba, hanem játékként fogod fel, amiben ha nem jött össze, akkor ez van, de legalább játszottunk egy jót. Ha meg összejön, és eljutsz addig a szakaszig, amikor már a lány is komolyan elkezd benned potenciális jelöltet látni, akkor még mindig ráérsz elkezdeni komolyabban gondolni a dologra.

2016. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Ez szimplán fejben dől el. Alapvetően nem hinnem, hogy sokszor találkozol bunkó pofátlan káromkodó vagy hasonló visszautasítással. Ha ilyen az őt minősíti mert egy kedves szóra senki se reagál gyökér módon.


Fel kell fognod, hogy idegen vagy így lényegében nem téged utasit vissza hanem a lehetőséget, hogy beszéljen valakivel. Aminek 1000 oka lehet. Siet, rossz napja van, fél az emberektől, bármi.

2016. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Mész tovább, nem foglalkozol vele. Nem történt semmi gond. Milliárd nő van még a Föld hátán. :D
2016. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valahol hallottam, egy jó módszert: Sokszor próbáld meg direkt beégetni magad. A 100. nál már fel sem veszed, ha elutasítanak. Ezáltal, ha egy randid valóban nem siekrül, nem mélyülsz el a bánkódásba, mert már természetesnek veszed. F.
2016. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyilván olyan vagyok, hogy annyi randim van, hogy nyugodtan égethetem magam, meg nem vagyok olyan, hogy próbálok mindent megtenni.... ez most nem jött be.
2016. jún. 6. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül randin kell beégetni magadat! Bárhol, ahol akarsz, tudsz, odamehetsz nőkhöz. Buszon, villamoson, stb.. Épp hogy nem a randin kell beégetni magad! :)
2016. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Direkt beégetni magam, vagy direkt többször próbálkozni a siker esélyével, igy többször jutok elutasításhoz, de sikerre is van nagyon halvány esélyem?


Előbbi hülyén hangzik. De egyébként ha minél többször próbálom beégetni magam, illetve elutasítást kapni, ugyanott vagyok, mint most, mert azok is rosszul fognak esni, nemcsak az, amit randin kapok.

2016. jún. 6. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Direkt beégetni magad marhaság. De legalábbis mazochizmus.

Ami a kérdést illeti: válaszoltam a másik kérdésedre. Az itt is érvényes.

2016. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Másik kérdésemre? :O
2016. jún. 6. 21:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem a te kérdésed volt?

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

Ott 9-es voltam.

2016. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!