Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miként tegyem? Van rá valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként tegyem? Van rá valami gyógymód? Elmondjam neki? Halálosan szeretem.

Figyelt kérdés

23 vagyok, és nem volt még barátnőm, habár nagyon szeretnék. Sokan jóképűnek, de legalább jó megjelenésűnek mondanak.

Megismertem egy lányt tinderről. Nagyon jól alakultak a dolgok, nem mertem beleélni magam, de nem sikerült, egyre jobban belészerettem. Sajnos természetesen így már nem jött össze. Egyre jobban akartam, és így lehet, egyre jobban taszítottam, habár nem mutattam ki. Egy hónapig tartott ez a kavarás köztünk, sajnos még nem jutottam el idáig, egyszer sem. Főleg ilyen lánnyal. Több randi után végül kosarat adott, azután, hogy csókolóztunk is. Nem tudom, hogy elromtottam-e valamit, vagy nem, de lassan két hónapja történt, de ugyanúgy akarom őt, rettenetesen fáj az emléke, folyamatosan sírok miatta, és róla álmodom. Egyszerűem rettenetes. Nem akarom ezt mondani, de azt érzem, hogy meg fogok halni miatta. Egyre rosszabb. Régebben a magány miatt voltam depressziós, most már miatta, de azt érzem, legalább 5-ször annyira. Lehet szomorú, de úgy érzem, gyógyszerekre lenne szükségem. Egyre jobban megyek tönkre..

Mit tegyek? Egyszerűen túlságosan akarom őt, és hiába mondta hogy nem illünk össze, borzasztóan fáj hogy nincs, és meg szeretném szerezni. Hogyan tegyem? Hogyan tudnék rá a legjobban hatni? Hogyan tudnám megszerezni? Létezik valamilyen értelmes gyógyszer (nem drog,vagy alkohol) amely tudna segíteni az állapotomon?

Köszönöm a válaszaitokat.



2016. márc. 7. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy. Egy kapcsolathoz két emberre van szükség, ő pedig egyértelműen a tudtodra adta, hogy nem lesz ebben a partnered. Arra koncentrálj, hogy elfelejtsd. Keress másokat, úgy könnyebb lesz. Őt pedig ne zaklasd, hagyd békén.
2016. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Olvass... Viccen kívül mondom, kezdj el könyveket olvasni, mert a tv egy nyápic kis puhap*csöt nevelt belőled...

Az a bajod, hogy lövésed nincs, milyen egy férfi és hogyan kellene viselkednie...

Tanulj meg férfi lenni és csajod is lesz... De ameddig egy ilyen pár soros szösszenettel a hányingert hozod a rinyálással az összes nőre, addig szűz maradsz...

27/l.

2016. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Itt válaszolok a leveledre.

Nincs olyan, hogy ő jár neked. Nincs olyan, hogy bárki is jár neked. Nem kötelezheted sem őt, sem mást arra, hogy vonzódjon hozzád. Vigyázz, mert az ilyen gondolkodásból előbb-utóbb az lesz, hogy betegesen üldözni fogod őt, aminek adott esetben tragikus vége is lehet. Ha ennyire nem vagy képes kontrollálni a gondolataidat, akkor sürgősen keress fel egy szakembert, ha nem akarod börtönben végezni. Komolyan mondom.

2016. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológust keress fel de azonnal.Ez nagyon csúnya dolgokhoz fajulhat, h ennyire nem tudod irányítani az érzelmeidet. A többit elmondta az előttem válaszoló.
2016. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!