Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg fogják érteni valaha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogják érteni valaha a férfiak, hogy amit ők "könnyebbségnek" éreznek a nők párkeresésével kapcsolatban, az valójában nem az, sőt, kicsit inkább már teher?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, mikor azzal érvelnek, hogy egy nő bármikor talál magának pasit. Ja, szexre, egy alkalomra. De abban is csak kb. annyit ér, mint egy guminő, nagyjából annyit értékelnek ilyenkor a férfiak, hogy a teste egy punci körül van, semmi többet, teljesen személytelen, tárgyiasító az egész. Ők meg ezt nevezik könnyebbségnek... Pláne, hogy bármilyen ismerkedéskor a nőknek ezt külön ki kell szűrni, hogy ki mit akar tőle, úgy, hogy még a magukat rendesnek, normálisnak valló férfiak is sokszor csak alkalmi dologban gondolkodnak. Ettől mégis mitől lenne egy nőnek könnyebb a párkeresés? Mert a "pár" azt a személyt jelenti, akivel családot akar az ember, gyermekei apját látja benne, nem szexpartnert. Miért olyan nehéz ezt megérteni egyes férfiaknak és ráadásul miért támadják sokszor ezzel a nőket, hogy nekik milyen könnyű emiatt?
2016. jún. 4. 16:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Mert egyre inkabb ilyen a kultulra. Nem csak a ferfiak targyasitjak a noket, hanem a nok is sajat magukat. A nok is eszkozkent hasznaljak a testuket hogy elerjenek vele valamit.


Persze nem minden egyes no, csak ez az atlagos viselkedes.


A nok miert targyiasitjak magukat?

2016. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Férfi vagyok és teljesen megértem ezt a dolgot.

Velem is van, hogy csak szexre vágyom de próbálok nem részt venni ebben az egészben amit leírtál, tehát leszögezem egyértelműen az elején, hogy mit szeretnék az adott hölgytől. Ha csak szexet szeretnék, akkor se tárgyiasítom a nőket, akkor is fókuszálok rájuk, mint EMBEREKRE (éppen ezért nem is feküdnék le olyannal, aki nem szimpatikus vagy még a nevét se tudom), normálisan bánok velük. Nem használom őket ki, és sose mondanék olyat pl. hogy xy nő nem alkalmas kapcsolatra ezért csak dugdosom. Undorítónak tartom az ilyen hozzáállást. Na meg az olyan kifejezéseket is, hogy 'megvolt', 'átmentek rajta' etc.

2016. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mert csak ezzel lehet célt érni? Úgy értem, ha egy nő határozott, vezetői szerepre vágyik, a tudása is megvan, akkor jön a feminácizás, meg az nem nőies és hasonlók. Még manapság sem igaz sajnos, hogy nőként csupán tudással, képességekkel lehetne érvényesülni.
2016. jún. 4. 16:29
 4/27 anonim ***** válasza:

1, Férfiaknak még ennyi se jut sokszor

2, Többször futottam már bele olyanba, hogy a lánynak a szexen kívül nem kellett más, mert ő nincs készen a párkapcsolatra...

3, Egyszerű, nem kell velük lefeküdni, hanem a homlokukra pecsét, 1 hét után könnyebb lenne válogatni és feltűnne, h mint ami a nőknél van, a szebb kelendőbb, kevesebb erkölccsel rendelkezik általában.

2016. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

"Mert csak ezzel lehet célt érni?"


Ha ez valoban igy van akkor megvalaszoltad a kerdesed :) Amig a nok targyiasitjak magukat addig hogy varjak el hogy a ferfiak ne ezt tegyek? Persze ertem hogy miert varjak ezt el, de olyan nincs hogy a ferfiak nokent bannak a nokkel, a nok pedig targykent magukkal.


Milyen teruleten nem lehet manapsag elerni a celjaidat ha nem arusitod ki a tested?

2016. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

' Még manapság sem igaz sajnos, hogy nőként csupán tudással, képességekkel lehetne érvényesülni.'


Na a büdös fenét nem! Nem egy nőt ismerek, aki a képességeivel tud érvényesülni és senki se kérdőjelezi meg az eszét, rátermettségét, tudását.

Akinek a teste kell ahhoz, hogy érvényesüljön, annak nincs elég tudása, tehetsége.

2016. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy kiárusítja bárki is testét, de egy nőt eleve kevésbé vesznek komolyan, ha nem vonzó legalább. Nem arról van szó, hogy kiteszi a seggét meg a mellét, meg szétteszi a lábát, hogy előrébb jusson, de egy férfinél a kevesebb teljesítményt is többre értékelik, a nőktől meg elvárják, hogy a külsejükkel kompenzáljanak (igazából a semmit). Egy férfinak legtöbbször ugyanazért a pozícióért nem kell beleadnia a külsejét is, egy nőnek viszont igen.
2016. jún. 4. 16:40
 8/27 anonim ***** válasza:
Pont fordítva van. A sok idióta nagy általánosságban fordítva működik, pont akkor vesz kevésbé komolyan egy nőt, ha az vonzó.
2016. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"Na a büdös fenét nem! Nem egy nőt ismerek, aki a képességeivel tud érvényesülni és senki se kérdőjelezi meg az eszét, rátermettségét, tudását. "


Ha nagy a kontraszt a többihez képest, nem is. De egy ugyanolyan férfi mellett, minden "extra" nélkül a férfi a befutó általában.

2016. jún. 4. 16:42
 10/27 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, nem látsz az orrodnál tovább!

Egy átlagos, visszahúzódó férfit éppen úgy nem értékelnek. Nagyapám ilyen volt, tudom. Nem kell senkivel lefeküdni mindenáron.

Rengeteg nő pedig nevetséges végzettséggel rendelkezik. Bölcsész meg egyéb büfészakos diplomával akarják megváltani a világot. Mivel ez kb nem szakma, így kezdet percben elhagyják a szakmájukat, már hátránnyal indulnak.

Műszaki egyetemre járok, és azt vettem észre, a lányok jellemzően kevésbé tehetségesek. Legnagyobb részük konkrétan kibukik, vagy ha azt nem is, de amikor valamit nem bemagolni kell, elfogynak.


Összeségében én azt érzem, igenis van mit kompenzálni, bár azt már nem tudom, erre konkrétan miért van ekkora szükség. Nemsemleges, vagy női szakmádban kell versenyezni, a tanult szakterületen és akkor ott lehet sikereket elérni, répázgatás nélkül.

2016. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!