Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek már van fix...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek már van fix munkája, tud vezetni akkor annál magasabbra teszi a lécet párválasztásban? Annál jobb férfi kell neki?

Figyelt kérdés
Tehát ha a férfi tudja ezeket a dolgokat,plusz még vannak egyéb tulajdonságai amiket a nő nem tud,de felnéz miattuk a férfira,mert titokban vágyik rájuk? Én 27 éves vagyok és nem akarok olyan nőt magam mellé,aki csak kér,de nem ad,ez így helyes?

#lasgéoe
2016. jún. 4. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
A fix munka és a jogsi ekkora kincs manapság? Szerintem ennek alapvetőnek kéne lennie..
2016. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Mi van? :D


Miket nem hordasz itt össze-vissza.

Igen, csak és kizárólag az alapján választok párt, hogy melyik pasi tud többet egy fix munkánál és a vezetésénél.


Azt gondoltam, hogy egy 27 éves elvileg férfinek ennél több esze van.


Az meg evidens, hogy egy párkapcsolatban nem csak kérünk, hanem adunk is. De szerintem ez még egy "sima" baráti kapcsolatra is elmondható.

2016. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Miért néznék fel egy férfira, csak mert tud vezetni mondjuk? :D Manapság már ki nem tud? (rajtam kívül)


Nekem se jogsim, se fix munkám, a léc pedig a plafon :D Blaszfémia!!

2016. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerinted az emberekre rá van írva hogy mi a munkahelyük és van-e jogsijuk vagy mi?

Több együtt eltöltött idő után derülnek ki az ilyenek, nem a megismerkedés pillanatában könyörgöm...

2016. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%

Ez egy kicsit erős még, hogy tud vezetni? Max van jogsija.


Csak viccelek :D Biztos van olyan nő aki tud vezetni nem csak jogsija van, csak még én nem találkoztam vele. :D

2016. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát esküszöm, aki engem megtanít parkolni arra én élete végéig fel fogok nézni. :DD
2016. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 ha egy ilyennel tudok parkolni, betolatni bárhova szerinted jó tanár lennék? :D
2016. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

bocs lemaradt a kép

[link]

2016. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7

Szerintem egy linkmester lehetsz...:D

Vagy fene tudja, hogy hova és mivel akarsz tolatgatni. Én itt már nem lepődöm meg semmin sem. :DDD

2016. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én olyan, hogy akármivel tolatgatok. :D
2016. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!