Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok 25-30 év közötti férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 25-30 év közötti férfi miért 16-19 éves lányokat akar magának? Jobb a 'naív kislány' aki még az élet dolgaival nincs tisztában és csak álmodozik?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem mindegy nektek, amikor a 20-25 éves nők meg 10 évvel idősebb férfit akarnak maguknak, mert "a korombeli fiúk éretlen tacskók", "egy idősebb férfinak jobb az egzisztenciája", "egy idősebb jobb az ágyban" és egyéb közhelyek?


Amit szabad a Jupiternek, nem szabad a kisökörnek?

2016. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Én amúgy 23 éves vagyok. Ugyanolyan időssel akartam összejönni, mint én. Erre szépen elhajtott a koromra hivatkozva. Úgyhogy nincs más választásom, mint várni amíg 30 éves nem leszek, addig meg szépen gyűjtöm a pénzt és edzek.


Amúgy ne aggódj, 20-21 év alatt nem mennék le.

2016. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én mondjuk túl vagyok a 30-on, de szerintem ez nem igaz. 30 körül az ember már nem szeret a szülőkkel küzdeni, jobb szereti, ha a lány valamennyire önálló, nem kell elkérni otthon, nem szólnak bele a dolgaiba, tehát az a 16-19 elég alacsony kor, ott még nem ez megy.
2016. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

Mert a nok meg az oregebbeket akarjak, igy nekunk nem marad korabeli

Ja meg sokkal vonzobb egy fiatal, mint egy 30-as

20 eff

2016. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Én special azért, mert csak nekik tetszem. 26 éves vagyok, de még egyszer nem találtam olyan, velem nagyjából egykorú nőt, akinek tetszettem volna.

Egyébként kétlem, hogy egy átlag 19 éves lány nagyon naiv lenne, aki csak álmodozik...

2016. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert olyan kicsi a kukijuk, mint egy 5 évesé, és gyerek lányok rajongásával, naivságával kell meghosszabbítaniuk.
2016. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MolotovPunk ***** válasza:
63%

Kinek mi.Nekem 22-23 év alatti lány nem nagyon kéne...

Most is lehetett volna esély tavaly összejönni egy 20 éves csajjal,de annyira gáz volt a viselkedése,hogy inkább kihagytam.

28/F

2016. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Azért mert ők még nem pénzéhes ri.bancok akik azt nézik, hogy hazaviszed-e munka után kocsival, meg hétvégén hova mentek kirándulni, hanem örül egy sima sétának is.
2016. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!