Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz megkérdezni sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz megkérdezni sikertelen randi után a lánytól, hogy miért nem gondolja velem a folytatást?

Figyelt kérdés

Szóval ha randi után később beszélünk és megkapom, hogy " nem hiszem, hogy lesz ebből bármi is / cuki vagy de nem / bocsi, de nem vagy az esetem stb. " ilyenkor illik megkérdezni, hogy miért nem, vagy valószínű, hogy úgyse kapnék korrekt választ, mivel a randin se mondta, hogy nem, csak utána lévő napokban, illetve nem akarna megbántani.


Vagy azért gáz megkérdezni, mert olyan számonkérő jellege van? ( mintha mi az, hogy én nem?)


25/F írok kort, mert hátha már a kortól adodóan ciki ilyet kérdezni.



2016. jún. 6. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pont ez jutott eszembe, mikor a kérdésed már láttam, de a leírásod nem, hogy valószínűleg úgysem az igazságot írná le a lány, mert meg akar kímélni.
2016. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem sértésből írom de 25 éves vagy, könyörgöm, ráadásul férfi. Legyen már több önbizalmad és tartásod! Nem jöttél be a lánynak, ez van, magadat alázod meg, ha megkérdezed tőle, hogy mi volt veled a baja. Lépj tovább a dolgon!
2016. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ciki 25 évesen amiatt aggódni, hogy valami ciki vagy sem.


Teljesen jogos, hogy szeretnéd tudni, ugyanakkor igaz, hogy számonkérően hathat ezt megkérdezni és kellemetlen szituációt eredményezhet. Szerintem ezt is lehet teljesen korrekt módon kezelni, egyszerűen mondd meg a lánynak, hogy ez nem számonkérés, hanem kíváncsi vagy és hátha tanulsz belőle. Legyen nyugodtan őszinte, te pedig készülj fel a kritikára, hogy ne bántson meg. Könnyen lehet, hogy nem fogsz normális választ kapni, persze.

2016. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. A legtöbb ember (nehogy már szexistának tűnjek, PC forever) még önmagával sem őszinte, másokkal pláne nem. Meg amúgy sem segítene, ha tudnád. Neki nem jöttél be, a következőnek majd biztos be fogsz. Az élet megy tovább.
2016. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ezen szoktam én is gondolkozni.

Én csak a neten szoktam beszélgetni emberekkel, barátkozni. Tényleg barátkozni, nem társat keresni, mivel nem társkeresőn vagyok fent, hanem direkt levelezős barátkozós helyen és sokszor van olyan, hogy nem írnak vissza, vagy írnak egyszer, aztán soha többé. És ilyenkor elgondolkozom, hogy megkérdezzem, hogy mi a baj velem, mert ha nem kérdezem meg, csak megyek tovább, akkor sosem tudom meg, hogy az én hibám e, hogy nem keresnek többé. ...

2016. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Optimista a harmadik válaszoló, ideális esetben így kéne mennie a dolgoknak, de sajnos 90% az esélye annak, hogy valami rövid sablonszöveggel leráz a lány. Csak gondolj bele, te egy számodra már érdektelen embernek elkezdenél hosszú mondatokat írni annak a kérdésének eleget téve, hogy miért nem szeretnél vele lenni?
2016. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
# 6: Lehet, hogy én vagyok túl altruista, de ha én lennék olyan helyzetben, hogy a lány kérdezi meg tőlem, hogy miért nem gondolom vele a folytatást, akkor szívesen leírom neki, akár még tanácsot is adok, ha úgy érzem tudok, hogy a jövőben megtalálhassa a boldogságot. Én úgyis jól átgondolom, hogy akarok-e tőle valamit, vagy sem, így csak le kell írnom, és néhány mondat leírása azért egyáltalán nem egy megterhelő feladat. Nemtom, valahogy hiába érdektelen számomra egy ember, nem lesz nekem attól jobb, ha neki rossz lesz. Némi energiát szívesen fektetek abba, hogy akárkinek segítsek valamennyit, ha nagyon idealistán akarnám megfogalmazni, úgy mondanám, az emberiség összboldogságát növelem így, még ha csak egy kicsivel is.
2016. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy erre nem is lehet normálisan válaszolni. Valószínűleg egy pár hetes ismeretség után nem sok olyan dolog lehet, ami csípőből kizár téged.


Az ok lehet teljesen triviális is. Pl

- nem tetszett a külsőd eléggé

- jól nézel ki, de a kisugárzásod szörnyű

- mondtál valamit, véleményt, ami alapján a lány biztos benne, hogy köztetek súlyos különbségek vannak, ami gátolná a kapcsolatot

- szimpatikus voltál neki, de nem mozgattad meg szexuálisan

- ő maga sem tudja mit akar pontosan, melletted is inkább önmagát keresi még, nem vette komolyan a randit

- Több jelentkező is volt, és más mellett döntött


És így tovább... Bármi lehet, de kétlem, hogy erre valaha is fogsz őszinte választ kapni. Én anno válaszoltam ilyenekre, és a "nem vagy igazán az esetem" típusú válaszokra olyan szintű anyázásokat kaptam, hogy azóta inkább helyből tiltok mindenkit, akivel többet nem akarok beszélni. Az emberek nem képesek kezelni a kritikát, ha normális akkor se.


25L

2016. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan még önmagukkal sem tudnak ezekről a dolgokról beszélgetni...nemhogy veled.
2016. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én anno válaszoltam ilyenekre, és a "nem vagy igazán az esetem" típusú válaszokra olyan szintű anyázásokat kaptam, hogy azóta inkább helyből tiltok mindenkit, akivel többet nem akarok beszélni."

Ezért érdemes még a randi végén közölni a tényeket, mert ott már nem lenne bátorságuk anyázni. Nekem volt egy randim, ahol a lány nagyon lefárasztott engem, az a tipikus a hülye okoskodik típus volt. Elmesélte, hogy ő milyen sokra fogja vinni az életben, és micsoda kapcsolatokat fog szerezni, stb., de úgy, hogy nem is hagyott szóhoz jutni. Bár nem szoktam ilyet csinálni, csak annyit mondok általában, hogy várom a folytatást, vagy inkább hagyjuk, de a randi végén mégis kritikát alkottam a mondanivalójáról, illetve arról, hogy nem vágunk más szavába, és illik szóhoz jutni hagyni a másik embert, akkor meglepő módon nem hagyott rögtön faképnél, hanem elkezdte védeni a becsületét. Nagyon hamar elkezdett saját magának ellent mondani, és amikor ezzel megfogtam, hosszú másodpercekig szótlan maradt és csak bámult. Végül köszöntem, aztán otthagytam. Ha írásban csinálom ugyanezt, akkor vagy letilt rögtön, vagy elkezd pocskondiázni. Az élő szónak van a legnagyobb ereje.

2016. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!