Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha haza szeretném kísérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha haza szeretném kísérni, illik megkérdezni?

Figyelt kérdés

1 éve ismerjük egymást a lánnyal, előtte látásból is ismertük. Most van az, hogy találkozunk csak úgy mi ketten. Valószínűleg késő este fogunk haza menni.


Ebben az esetben kérdezzem meg, hogy zavarja-e ha hazakísérném vagy jelentsem ki, hogy nem szeretném, ha éjszaka egyedül gyalogolna haza?



2015. dec. 10. 17:58
 1/6 opened paradise ***** válasza:
100%
Szerintem illene megkérdezni,hogy ne vegye tolakodásnak.
2015. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam, mert egyáltalán nem vagyunk egymásnak idegenek, nyilván egy idegentől megkérdezem, hogy nem bánná-e :)
2015. dec. 10. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg De lovagiasan.

"Ne haragudj De nagyon örülnék neki ha haza kísérhetnélek,hogy véletlenül se Essen bajod "

2015. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. dec. 10. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért tedd fel finomabban, kérdezz rá, hogy legyen választási lehetősége.

Olyasmi jó lesz, amit a #3 mondott.

2015. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam köszi :) Mondtam, hogy hazakísérem, mert szeretem biztonságba tudni az illetőt aki velem van és így este haza megy.
2015. dec. 10. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!