Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz megkérdezni sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz megkérdezni sikertelen randi után a lánytól, hogy miért nem gondolja velem a folytatást?

Figyelt kérdés

Szóval ha randi után később beszélünk és megkapom, hogy " nem hiszem, hogy lesz ebből bármi is / cuki vagy de nem / bocsi, de nem vagy az esetem stb. " ilyenkor illik megkérdezni, hogy miért nem, vagy valószínű, hogy úgyse kapnék korrekt választ, mivel a randin se mondta, hogy nem, csak utána lévő napokban, illetve nem akarna megbántani.


Vagy azért gáz megkérdezni, mert olyan számonkérő jellege van? ( mintha mi az, hogy én nem?)


25/F írok kort, mert hátha már a kortól adodóan ciki ilyet kérdezni.



2016. jún. 6. 12:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

10- es válaszoló

A Te önértékelésed rendben van.

Valószínű ha nekem így beolvas egy pasi pláne ha jogosan én se tudnék megszólalni. :)

2016. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

8. Válaszolóval értek egyet.


Ha nem tetszil valaki és randi után elutasítom, azokat az okokat tudnám felsorolni, amiket a válaszoló is említ. Ezeket felesleges részletezni, mert ha elment veled a lány, akkor már azt jelenti, hogy valamilyen szinten érdeklődött irántad, de hogy ezt nem sikerült magasabb szintre emelni, az egyikőtök hibája sem. Kellemetlen beszélgetéstől kíméled meg magad is és a lánykát is. 21/L

2016. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tök felesleges megkérdezni mert ezek nem tudatos dolgok, tehát a lány sem tudja pontosan miért van, csak érzi, hogy így nem jó. Emellett a párkapcsolat nem egy matekpélda amit a megfelelő képlettel meg lehet oldani, tehát hiába mondaná el, attól te nem lennl sikeresebb.
2016. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy van konkrét oka / meg tudja mondani, miért nem jössz be neki. Ezért lehet hogy te semmitmondónak titulálod ezeket meg nem korrektnek, de attól még nem biztos, hogy inkorrekt... gondolom, nálad is volt már olyan, hogy amúgy rendben volt a csaj, de úgy nem érdekelt téged. Max. megkérdezheted, hogy ha volt vmi konkrétum, mondja meg őszintén, de ennyi.
2016. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Felesleges megkérdezni, mert lehet, hogy

1. A lány sem tudja konkrétan megfogalmazni, miért nem jöttél be neki, egyszerűen csak nem érez irántad vonzódást.

2. Ha van is konkrét oka, nem fogja elmondani, nehogy megbántson.

3. Ha van is konkrét oka, és el is mondja, de az valami olyan dolog, amin nem tudsz változtatni, azzal csak magaddal tolsz ki. Pl. azt mondja, hogy nem tetszettek neki a nagy elálló füleid. Onnantól kezdve rá fogsz parázni, hogy biztos majd egy csaj sem akar majd veled összejönni a füleid miatt. És folyton mindegy egyes újabb lánynál, egy újabb randin, ha a lány akárcsak egyszer is rápillant a füleidre, elkezdesz izgulni, hogy vajon most mit gondolhat magában?

2016. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Minek? Ha nem jöttél be neki akkor nem jöttél be és ennyi. Tovább kell lépni rajta. Tőlem egyszer megkérdezte egy srác, hogy mi volt a baj, miért nem jött be nekem. Mikor mondtam neki, hogy azért mert gyakorlatilag kijelentette, hogy a második randin mi ketten szexelni fogunk, akkor még neki állt feljebb, hogy ez miért baj, és hogy gondolom, hogy ezért visszautasítom őt...

Vagy egy másik eset még korábbról: Az egész randi irtó kellemetlen volt. Gyakorlatilag semmiről nem lehetett a sráccal beszélgetni. Neki nincs hobbija, nincsenek barátai, nem voltak kapcsolatai, nincs kedvenc színe, nincs kedvenc filmje, se sorozata, se zenéi, nem szeret olvasni, nem szeret számítógépen játszani, nem szeret tvt nézni. Mondtam meséljen magáról. Válasz: nincs mit mesélni ... Én tényleg próbálkoztam, de egyszerűen semmire nem volt nyitott. A randi végén kérdezte, hogy mikor találkozunk legközelebb, mondtam , hogy nem szeretnék. Felháborodott, hogy miért miért? Csak néztem rá, hogy ebben a randiban neki mégis mi volt annyira jó, hogy még egyet akar...

Másik esetben elég rövidre zártuk egy sráccal a randit. Gyakorlatilag csak egy gyors félmozi volt az egész, és pár perc beszélgetés még előtte , fél méterről bűzlött a szája konkrétan. Mintha megette volna a kutyakakit, és nem túlzok! Azt hittem elhányom magam. A film közben is szinte végig beszélt. Közel hajolva hozzám!!! Tudom, hogy gonosz dolog, de bevallom besokalltam. Mondtam neki kb a film felénél, hogy elmegyek a mosdóba mert túl sok vizet ittam, és otthagytam. Tényleg durva volt.

Egy másik srác szimpatikus lett volna, de nem tudott csókolni....

Egy másik engem dobott az első randi végén mert szerinte nem vagyok elég magas hozzá:) 175 cm vagyok egyébként.

Egy másik hazudott a magasságáról. Azt mondta 180 centi, helyette 1 fejjel alacsonyabb volt. Nem értette miért baj az, hogy még el se kezdődött semmi, de már hazugsággal indít.

Egy srác a randi végén előbb még megcsókolt, na már csak ezért sem jöttem volna vele össze. Pocsékul csinálta. Utána vallotta be, hogy ő pasikkal is lefekszik...kérdezte, így bevállalom e. Mondtam hogy nem.


Szóval volt egy pár érdekes randim régebben. De ha nem akarták volna elmondani miért nem jöttem be nekik, nem érdekelt volna, mert nem tartom fontosnak. Mindegyik magától mondta el.

2016. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekes dolgokat írnak itt egyesek. Hadd mondjam el, hogy csak a kudarcaiból tud igazán tanulni az ember. Ha nem kérdezi meg az okát, a csajok megmaradnak a szemében túlmisztifikált, érthetetlen és megközelíthetetlen "objektumoknak". Azt is tudni kell, hogy a legtöbb csaj attól még segítőkész, ha te nem is jössz be neki valamiért. Tehát, ha megmondod, hogy okulási célból kérdezed, és nem valami hülye kis pcsával hozott össze a rossz sorsod, feltehetően kapsz olyan választ, amiből ki tudod mazsolázni a valódi okot. Ne, lesz könnyű, hiszen te férfiaggyal, logika mentén gondolkozol, a csajok meg inkább a megérzéseikre hagyatkoznak, ha tanulni akarsz, ez az egyetlen módja.
2016. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Bár az is igaz, hogy nem mondanák meg, vagy nem tudnák megfogalmazni, csak úgy érezték.
2016. jún. 8. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!