Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki lány és fent van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lány és fent van egy társkeresőn hónapokig vagy akár évekig az mit akar még?

Figyelt kérdés

Írok több lánynak is és vissza se írnak még annyit sem hogy "csá". Gondolom jelentkező is akadna bőven de mégis minden nap több olyan kérdést látok amikor itt sírnak hogy sosem lesz senkijük. Hát így biztos is, hogy nem lesz. Miért viselkednek így?


Volt egy lány akinek egyszer írtam január elején és kb 2 hete írt vissza, azóta minden nap beszélgetünk és megkedveltük egymást. Kérdeztem, hogy miért csak most válaszolt, azt mondta most kerültem sorra és eddig mindenki csak megdugni akarta :D Azt mondta, 1-2 nap alatt mindig kiderül mi a szándék de neki az kevés. Akkor most örüljek hogy velem már 2 hete elvan? A többi lánynál is így mehet ez?


2016. jún. 6. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor én fent voltam, nagyon lelkesen minden üzenetre válaszoltam. Aztán ért jó pár csalódás, és a "sziákra" már nem volt lelki erőm válaszolni. Volt olyan is, hogy veszni hagytam egy egyébként tök jófejnek kinéző srác közeledését, mert addigra már megcsömörlöttem.

Szerintem egy nő sincs fent évekig, én néha vissza-visszatértem, és új lelkesedéssel próbálkoztam tovább, de mára már deaktiváltam a profilom.

2016. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elfelejtette a jelszavat.
2016. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lányok , még ha nem is a tipikus szép nők kategóriába tartoznak, sok levelet kapnak. És valljuk be, a nők nagy része inkább átlagos, vagy az alatti, mint kifejezetten szép. Természetesen a szépség is relatív. Mindenkinek más jön be.

Én külsőleg átlag alatt vagyok, de még én is 20-30 levelet kaptam napi szinten. Bizony eltartott egy darabig amíg mindre válaszoltam. És ezekből már rögtön szűrnöm is kellett, mert az első pár "szia dugjunk", " titkos szeretőt keresek mert nős vagyok" típusú emberkéknek nem voltam hajlandó válaszolni.

Írtak gyerekes pasik is, meg alacsonyabbak is mint én. Nekik válaszoltam, de csak azt hogy köszi, de nem szeretnék ismerkedni velük. Soha nem voltam bunkó, mégis mindegyik megsértődött. Nem is értettem miért nem lehet méltósággal elfogadni a visszautasítást. Én se álltam neki visszaírni annak aki visszautasított, hogy jaj micsoda szemét, hanem elfogadtam.

Az adatlapomból világosan kiderült, hogy csak komoly kapcsolatot kerestem olyannal aki nem volt még házas, nincs gyermeke és nem él semmilyen párkapcsolatban. További feltétel volt még a 185 + magasság és az hogy ne dohányozzon.

Volt hogy csak másnap válaszoltam egy üzenetre mert pont nem otthon aludtam, vagy ilyesmi.

Ha egy nő tényleg normális belsőleg, akkor kevésbé dekoratívként sem kell évekig társkeresőn lennie és fog találni valakit. Aki nem talál, az esélyes hogy hárpia, vagy van valami más egyéb negatív tulajdonsága. Hisztis, vagy bármi más ami taszítja a férfiakat.

Nekem így, külsőleg mínuszban is csak 6 hónap kellett, és találtam olyat aki tetszik , és akinek én is bejövök. Azóta már a férjem egyébként:)


Szóval nem feltétlenül tudnak azonnal válaszolni. Bár 1 hétnél többet nem nagyon érdemes várni. Folyamatosan ismerkedj, aztán ha válaszol egy illető akkor válaszol, ha nem akkor lépj tovább. Egyébként minek mentél pénzes oldalra? Tök felesleges olyasmiért pénzt áldozni amit ingyen is megkaphatsz.

2016. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Az a helyzet, hogy nem igazán van olyan hely a környékemen ahol tudnék ismerkedni illetve munka után inkább otthon teszek-veszek, elvagyok, olvasok, tanulok, barkácsolok vagy a szűk baráti körrel megyünk valamerre. Így aztán erre gondoltam, hátha :)
2016. jún. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!