Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sok 20-as lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok 20-as lány egyedül, vagy akár nem is volt még kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Nekem sincs már több, mint fél éve kapcsolatom és az ismeretségi körömben is sok lány van így. Pedig egyikünk sem csúnya, nem vagyunk kibírhatatlanok és társaságba is eljárok/eljárunk. Nem értem mi a probléma, mi lehet velem a gond?

2016. máj. 8. 11:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom azért, mert válogatósak.

Általában ez szokott a baj lenni.

Jönnének srácok, de ez túl dagi, az alacsony, annak fura a szeme, amaz kopaszodik, a többi meg csak simán "Meh..." kategória és szép lassan ki lett selejtezve a környék férfinépessége.

2016. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom együtt jártok bulizni, ahhoz pedig férfi részről kell egy adag bátorság vagy megfelelő véralkoholszint, hogy egy csapat lányhoz odamenjen az ember.
2016. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%
Ez túl nagy tartomány,nem mindegy,hogy 20 vagy 28 éves vagy.
2016. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Én személy szerint 22 vagyok, de pl van 26 éves barátnőm is, akinek hasonló gondja van
2016. máj. 8. 11:59
 5/32 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván teljesen irreális elvárásaitok vannak.
2016. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
56%
25 vagyok és ugyan ebben a cipőben járok. Lehet nagyok az elvárásaim, de köszi, inkább vagyok egyedül, minthogy egy 22 éves anyuci kisfia tejfölözze a lángosom.
2016. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Én is így voltam sokáig, azért, mert régebben sokszor bántottak a fiúk és kinevettek emiatt pedig félek bárki felé is közeledni.
2016. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%

Kedves szingli lányok,főképp 6-os ha egy 25-30év közötti pasinak nincs semmije akkor azért nem oké,ha van munkája,akkor az a baj,miért csak ennyit keres!

Amúgy 6-os az ilyen lány lángosáról mint Te sajnálnám a tejfölt,inkább odaadnám egy macskának vagy más kisállatnak,aki tudja mi az hogy köszönet!

Szörnyüek vagytok!Miért nem költöztök el egy szigetre,az összes válogatós szingli!Persze férfi nélkül!!!

2016. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%
Az hogy valaki nem csúnya és nem kibírhatatlan az rohadt kevés egy párkapcsolathoz. Rengeteg lányból hiányzik az alázatosság, pedig ez egy fontos tulajdonság, de a legtöbben azt se tudják mit jelent.
2016. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%

#8

Biztos újat mondok, de nem a pénzzel kell "megfogni" egy csajt.

Tőlem a hajadra is kenheted a "tejfölöd".

2016. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!