Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miken mehet át egy ilyen ember? Fog találni valaha párt magának? Mennyire nehéz lehet ez neki?

Figyelt kérdés

Internetről megismerkedtem egy aranyos fiúval. Tök normális, rendes, humoros, okos stb.

Viszont képtelen vagyok hozzá fizikálisan vonzódni. Nagyon púpos, sánta, nagyon alacsony 156 cm kb. Egyszerűen nagyon sajnáltam, mert mesélte hogy szinte csak egy barátnője volt, pedig már 30 éves és nagyon vágyik hogy szeressék, nagyon nagy szeretet adás van benne. Igazán megérdemelne egy normális lányt. Bántott hogy képtelen lennék hozzá fizikálisan vonzódni, pedig nekem nagyon minimálisan számít a külső, de valahogy ő nem.


2016. jún. 7. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ír ki az ember ,nap mint nap ugyan ilyen kérdést ha nem vonzódik az adott személyhez? nincs ,és nem lenne benne logika,max-szórakozás miatt?
2016. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Nagyon nagy az empátiám és teljesen át tudom érezni a helyzetét és nagyon rosszul viselem ezt lelkileg :(( Rossz érzés hogy visszautasítottam, sajnáltam nagyon.
2016. jún. 7. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Most azt hiszed nem látok át rajtad? ne becsülj le engem:)
2016. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem tesz érte a púposság ellen és a sántaságot is lehet fejleszteni.

Púposság ellen elmegy egy csontkovácshoz,és lehet összefogja magát sz..rni olyan fájdalma lesz egy pár pillanatig de helyre ugrassza a csigolyáit azonnal.

Sántaság ellen is én tennék a helyébben,nem hagynám annyiban,nekem a tartásom nem igazán jó most,el fogok menni egy csontkovácshoz azt mondta készüljek mert lehet üvölteni fogok a fájdalomtól.

2016. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!