Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasodni készülök, de kételyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodni készülök, de kételyt érzek, hogy valaha is boldog lehetek egy ilyen ember mellett. Tapasztalt emberek, mi a véleményetek? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok, megkerte a kezem. 22 eves no vagyok, a parom 27. Azonban sose bokol nekem, csekely az onbizalmam miota egyutt vagyunk. 4 eve jottunk ossze, sokat beszeltem rola, hogy elszomorit a bokok, dicseretek hianya, de a vegen mindig ot kellett megvigasztalni, hogy boldogtalan vagyok mellette. Piti dolog lehet ez, amit felnagyitok? Vagy komoly problema? Kerlek, osszatok meg a velemenyeket velem! Elore is koszonom
2015. jan. 29. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nézd én nem vagyok házas, de úgy gondolom, hogy ha már most kételyeid vannak akkor lehet, hogy nem kellene ezt a dolgot elkapkodni. Persze egy eljegyzés még nem jelenti azt, hogy össze is házasodtok, évek is eltelhetnek a kettő között, és ezalatt szét is mehettek. Ez a lánykérés mostanában történt? Te igent mondtál?
2015. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért mondtál igent?
2015. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy mit érzel, azt csak neked kell tudnod. Ha ez téged zavar, és ezt a párod úgymond nem érti meg, és ahogy fogalmaztad, még "de a vegen mindig ot kellett megvigasztalni, hogy boldogtalan vagyok mellette" , akkor ennek így mi értelme?

Igen, pici dolog, az egy félről nézve, de a másiknak igen is fontos. És ezt jó lenne megbeszélnetek.

És hogy tudsz olyan személynek igent mondani, aki mellett így érzel?

Igen, a kérdésedből is látszik hogy kevés az önbizalmad, bocsi, de még azt sem tudod, hogy te mit szeretnél!

Én személy szerint nem mennék hozzá egy olyan pasihoz, aki mellett felvetődik az, amit írtál "valaha is boldog lehetek egy ilyen ember mellett".


Akkor minek akarsz hozzá menni? Nem kényszer a házasság és nem kényszer ehhez az emberhez hozzámenned!

2015. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Fel eve tortent a lanykeres, igent mondtam. En nagyon szeretnek tole gyerekeket, o a megfelelo, az igazi, a nagy Ő.. Azonban feltem a sajat, hosszutavu boldogsagom. Szeretnem szubjektivan vizsgalni a dolgot, a szuleim nagyon konzervativak hogy errol a beszeljunk, a baratnoim tapasztalaltlanok. Sajnos.
2015. jan. 29. 20:51
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Töröd a magyart?
2015. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Nem kenyszer, akarmikor nemet mondhatok. En is akarom ezt, hosszutavon gondolkodom elore csupan.
2015. jan. 29. 20:53
 7/17 A kérdező kommentje:
Szia, nem torom, csak nem anyanyelvem, a Macbookom pedig angol billentyuzet :))))
2015. jan. 29. 20:54
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnem szubjektivan vizsgalni a dolgot, a szuleim nagyon konzervativak hogy errol a beszeljunk, a baratnoim tapasztalaltlanok."


Ebben az egy mondatban mindenkit említettél, csak a párodat nem, akinek meg a legnagyobb köze lenne az egészhez! A pároddal beszéld meg a párkapcsolati gondjaidat, meg az ott felmerülő kételyeket, ne a szüleiddel vagy a tapasztalatlan barátnőiddel!


"Azonban feltem a sajat, hosszutavu boldogsagom."


Te egy egoista nő is vagy egyben. Egy házasságban mind a két fél boldogsága a lényeg és mivel itt csak saját magadról beszélsz, a házasságnak itt nincs is értelme.


Ha úgy gondolod, hogy ő a nagybetűs Ő.. akkor miért vetődik fel benned ez a kétely?

Akkor mégis valami rendben és így pedig csak saját magadnak mondasz ellent!

2015. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

ui... még sincs...

bocsi rosszul írtam

2015. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért szerintem csak, mert gondol arra is, hogy lehet, hogy hosszútávon ő nem lesz boldog így, az nem azt jelenti, hogy egoista... Ha ő nem lesz boldog akkor ez nyilván ki fog hatni az egész családra.
2015. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!