Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaha boldog lehet az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha boldog lehet az ember egy csalódás és az ez által kialakult bizalmatlanság után?

Figyelt kérdés
A párom lebukott hogy közelebbi kapcsolatba került az egyik kollégájával. Még az elején észre vettem és csírájában elfojtottam a dolgokat. De még így két hónap távlatában sem tudok meg bízni benne, sőt egyre jobban érzem hogy nem is fogok. Kutakodok, figyelem minden lépését. Unja már, mondta. És én is mert ez beteges. De mit tegyek, hogy ne járja mindig a dolgok után?Meg szeretnék benne bízni és lezárni a dolgot, mivelhogy váltig állítja hogy csak engem szeret és hogy csak én vagyok a minden az csak egy kis titkos kalandnak indult és szerencsére időbe megakadályoztam. Nem tudom mit higgyek, mivel hogy a sráccal a mai napig beszélgetnek és a srác engem is zaklat a hülyeségeivel, hogy haverkodjunk meg hasonló. Minek?Nem értem. Mit akar a fiú is velem haverkodni?Így akar közel férkőzni hozzánk még jobban?

2016. jan. 10. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"... váltig állítja hogy csak engem szeret és hogy csak én vagyok a minden az csak egy kis titkos kalandnak indult és szerencsére időbe megakadályoztam..."


Ezzel azért rendesen lealázott úgy szépen, finoman, alattomosan. Még időben megakadályoztad... mintha csak te tartoznál neki számadással, hogy hogy is merészeltél közbeavatkozni. Röhej. Megkérdezném tőled, hogy miért vagytok még együtt?

2016. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Soha nem fogsz megbízni benne maximálisan! Ha sikerül is elaltatnia a gyanúd, egy idő után ismét lesz titkos afférra lehetősége és megint megteszi! Hogy miért? Mert elsőre is megbocsátottad, megakadályoztad! Nem mondom, hogy nem lehet megváltozni, de 2 hónap még nem egy emberöltő és ha a csaj unja az ellenőrzéseket, akkor viszket a tű a s*ggébe!


Egyébként megértem, hogy betegesnek titulálod a csaj ellenőrzését. Hasonlóan hozzád én is túlestem ezen, de én majd egy évig néztem a körmére és nem mert szólni, hogy "engem ez már zavar".

2016. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom hogy ha most kételkedsz akkor sosem fogsz megbízni benne. Két lehetőség van, megpróbálsz nem foglalkozni ezzel a dologgal, nem kutakodsz, nem agyalsz rajta(amiről nem tudunk az nem fáj), másik hogy elhagyod. Az viszont kérdéses hogy másban ( új partnerben ) fogsz e bízni ezekután. Én konkrét megcsalás után döntöttem hogy elhagyom, még nincs új kapcsolatom, kíváncsi vagyok mennyire fogok majd bízni az új páromban. Remélem nem fog gondot okozni a múlt, mondjuk nem vagyok az az ok nélkül féltékenykedős tipus
2016. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme! Ha egyszer megpróbálta máskor is megfogja, főleg, hogy hülyére tudott venni. Megbocsátottad neki a dolgot, tehát vagy ne kutakodj vagy hagyd ott. Benne már nem fogsz úgy bízni. Egyébként konkrét megcsalás után is meg lehet bizni az újabb párban, csak több idő kell hozzá.
2016. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki egyszer megcsalt barkit is, azt hatosagilag el kellene tiltani a parkapcsolatoktol.


Lehet hogy vissza tudna szerezni a bizalmadat, de utana mar csak magadat okoholatod ha megint megcsal.

2016. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Aki egyszer megcsalt barkit is, azt hatosagilag el kellene tiltani a parkapcsolatoktol."

Bármily hihetetlen számodra, van, aki tanul a hibáiból. Én pl elég nagy árat fizettem, soha többet nem tudnám megtenni. (Én nem buktam le, egyszerűen bűntudatom volt, bevallottam és ott hagytam az exem.)


Viszont benne maradni abban a kapcsolatban, ahol ilyen történik... Nem kéne. Én se tudnék megbízni többé a másikban.

Kiszállnék.

2016. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!