Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adnátok esélyt egy biszex férfinak, akinek sok egyéjszakás kalandja volt?

Figyelt kérdés

A kérdés rólam szól, de általánosságban is válaszolhattok.

Özvegy vagyok, mióta a nejem meghalt két évvel ezelőtt, rengeteg kalandom volt. Most tetszik egy lány, aki azt mondta, nem érdekli a "hírem", de nem tudom ez akkor is így lenne-e, ha megpróbálnék kezdeményezni nála. Most barátok vagyunk, vagy olyasmi. Igazából a lakótársam. Nem ismeri még a teljes sztorit, de sokat beszélgetünk. Szeretném elmondani, és azt is, hogy tetszik, de félek az elutasítástól. Ti tudnátok bízni egy ilyen férfiban?


2016. jún. 8. 02:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nem az, hogy MI, hanem az, hogy Ő!


LÉgy őszinte: akármi is lesz! Legalább akkor elmondhatod magadról, hogy becsületes voltál és őszinteséggel kezdted. Máshogy nem is érdemes semmilyen közelebbi kapcsolatot kiépíteni, ha nincs meg a teljes elfogadás, vagy mondjuk eleve hazugságokkal, elfedésekkel, elhallgatással indítasz!

Ennyire már lehetnél felnőtt, hogy ezt magadtól is tudjad!

2016. jún. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyél őszinte vele. Nálam csak az lenne a kérdés, hogy elég lennék-e neked, heteroszexuális nőként egyedül egy párkapcsolatban, vagy azért kipótolnád a vágyaidat mással is. Ha elég lennék, nem érdekel, ha nem, akkor nincs közös jövőnk, mert a vágyaink és az igényeink nem passzolnának.


Kérdés, hogy a te kiszemelted hogyan vélekedik.

2016. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt már hasonló "hírű" párom, a kapcsolat tökéletes volt. Biztosra veszem, fog még folytatódni, ahogy visszaérkezik az országba. Ha részemről megvan a kezdeti szimpátia, akkor nem nagyon lehet elrontani a dolgot. Bár őt ismertem előtte vagy 2 éve, amikor összejöttünk, tehát nem zsákbamacska volt.
2016. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem adnék biszexuális férfinek esélyt, habár ezt sem mondom 100%-ra, mert lehet, hogy nagyon megfog valamivel.


Lehet, hogy annak a lánynak, aki tetszik nem lesz probléma.


Ne félj, jobb elmondani, kiteríteni a lapjaidat elé, mintsem bizonytalanságban élni, hogy na vajon kellenél-e a lánynak vagy sem.


Szedd össze a bátorságos és hajrá!

2016. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam mindkettő kizáró ok. 2-3 egy éjszakás kaland még nem vészes, de ha már több az nekem nem tetszik, és nem kezdenék ilyen férfival. Nem gondolnám, hogy csak miattam leszokna erről, tehát nem is kezdenék vele. Ugyanez a helyzet a biszexuális témában is.
2016. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!