Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vékony testalkat hátrányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony testalkat hátrányt jelent ismerkedésnél? 22F

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 10:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
37%
Nem hátránynak hívnak, hanem kizáró tényezőnek.
2016. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Nem van akinek ez jön be van akinek a macis alkat 😃 ne keseredj csak lègy pozitív!
2016. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Attól függ kivel ismerkedsz.

Én nem vagyok vékony lány és kicsit zavart amikor a barátommal ismerkedtünk, hogy ő kicsit vékonyabb de most már egész szépen kialakult :D

A lányok szeretik ha valakihez oda tudnak bújni és sokkal jobban átadja az érzést ha a pasi egy kicsit vaskosabb.

Ettől függetlenül valakinek pont a vékony pasik tetszenek. Embere válogatja.


Milyen magas vagy?

Ha hátrányosnak érzed akkor valahogy próbálj meg felszedni pár kilót! Ebben sajnos nem tudok segíteni mert rajtam a levegővétel is meglátszik.. :D

2016. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

1. Férfiként nőknél igen.


2. AHHOZ KÉPEST igen, mintha mondjuk átlagos-vállas-sportos-szálkás alkatod lenne.

2016. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
0%

#1-esnek igaza van. :D

Én arcra tetszem néhány lánynak, de a vékony testem kizárja teljesen, hogy velem kezdjenek.

2016. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
63%

Az alkoholizmus nekem sokat segített az elhízásban.


Huszonegy évesen a 2 méteres magasságomhoz csak 75 kg voltam. Ez elég pálcikaember testalkat, aki nem tudná. Aztán az egyetemen elkezdtem inni és 3 év alatt 95 kg lettem. Még mindig nem számítok kövérnek (hiszen 2 méter vagyok ezen súly mellé) és végre jól érzem magam a bőrömben, nem vagyok vékony, pedig régen reménytelennek hittem magam abban hogy meghízzak.


Ajánlom a piálást mindenkinek, aki vékony alkatú és nem bánna felszedni magára 10-20 kilót. (+A nőknél is segít.)

2016. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Én pont a piálástól fogytam le..
2016. jún. 9. 11:30
 8/44 anonim ***** válasza:

Hátrány igen,utolsóra isten ments,hogy hallgass melyik nő akar egy alkoholizálót.

Ők max egy retek,kövér csajt felszedhetnek.

Kik a célközönséged?

Azokhoz alakitsd magad.

Ha vékony,csinos lány kell akkor GO EDZŐTEREM,fejleszd a személyiségedet,előnyös ruhákat vegyél,öltönyt imádják nagyon.

Legyen egy normális kiegészítő a kezeden (ha óra az a non plus ultra).

És edzés mellett napi 8-10-szer kajáljál,muszáj leszel ha fejlődni akarsz és a turmixot két arcra kell igyad.

Nem szeretik a lányok vékony srácokat,illetve egy olyan réteg aki nem piacképes inkább,ez az igazság,akik nem tudnak választani.

2016. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

7:


De az is fontos hogy rengeteget zabálj mellé. Én régen alig ettem, nem volt sokszor étvágyam. De amikor piálni kezdtem, utána nagyon megnőtt mindig az étvágyam és rengeteget kezdtem zabálni is az ivászat mellett.

2016. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
De én nem akarok hízni, zsírosodni.
2016. jún. 9. 11:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!