Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vékony testalkat hátrányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony testalkat hátrányt jelent ismerkedésnél? 22F

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 10:22
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
A legtöbb lánynál kizáró ok, a többinél hátrány.
2016. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Nálam igen, mivel nem jön be a vékony alkat. Egy pasi legyen nagy darab. Jó felépítésű. Nem izom tibor, de ne is nyeszlett soványka. Számomra az nem férfias, nem vonzó. Meg eleve...én is nagy vagyok, hogy nézne már ki mellettem egy csontváz? Mint aki elől eleszem a kaját...na neeeem! :D
2016. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Dagadt nők véleménye nem izgat..
2016. jún. 9. 13:18
 24/44 anonim ***** válasza:
Hát igen erről beszélek kérdező,csinos lányt akarsz akkor neked is csipkedned kell magad,szépen erővel de lemenni edzeni vagy ,,dagadt nők" maradnak neked,döntsd el.
2016. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Miért is? Én se vagyok dagadt. Attól még sportos vagyok, hogy nem kigyúrt a testem.
2016. jún. 9. 13:23
 26/44 anonim ***** válasza:

Mert egy csinos nőies nő,aki igényes a testére,mivel sportol ezért joggal várja el az izmos testet.

Ez jogos,nem fogja leadni,mert neki ez tetszik plusz nem véletlenül húzza fel a miniszoknyát,meg a magassarkút,és nem véletlenül izzad,diétázik az alakjáért,nem véletlenül megy hetente fodrászhoz.

Nekik számít,mert tesznek érte.

2016. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Nekem nem lényeg, hogy a csaj sportoljon és miniszoknyában járjon.
2016. jún. 9. 13:33
 28/44 anonim ***** válasza:

Hát ha vékony csinos lányt akarsz azok hidd el mind mind sportolnak valamit,vagy löttyösek akkor.

Én még sose láttam csinos lányt aki ne csinált volna valamilyen sportot vagy táncolt de inkább kondiztak,aki csinos az nem véletlenül az,és ezért várja el,mivel tesz érte.

2016. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Értem én mit mondasz, de nem csak ez a két véglet van, hogy sportos-vékony aki minden nap az edzőteremben izzad és a túlsúlyos, löttyedt. A világ nem fekete-fehér.
2016. jún. 9. 13:38
 30/44 anonim ***** válasza:

23!


Jaaa, hogy az már nem is számít. Ettől függetlenül a vékony pasik akkor sem kellenek a nők 90%-ának. :D Én már elkeltem...így dagadtan is, de vajon rád is lesz vevő? :D

2016. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!