Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szoktatok "biztatást"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktatok "biztatást" adni randin, ha szabad a pálya?

Figyelt kérdés
Mondjuk a pasi bejönne, de randin picit bizonytalan, bátortalan, nem mer lépni... adnátok neki biztatást?
2016. jún. 9. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon ritkán előfordulhat (bár én nem találkoztam még ilyennel). Általában azt várják, hogy a pasi lépjen "mert hát ugye az az ő dolguk" de lényegében totál zsákbamacska az egész, vagy túl korán lépsz és az a baj vagy pedig nem lépsz semmit mert nem tudod mit akar, akkor meg az a baj.

A "jelek" amiket küldenek nekik lehet annak tűnnek, de igazából a semmivel egyenlőek kb.

2016. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Az nem elég biztatás hogy elmegy veled randira?
2016. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem elég biztatás, mert a jogász is fogad engem személyesen egy előre egyeztetett időpontban, ahogy az orvos is. Ők se akarnak velem tartós kapcsolatot, csak annyit, hogy gyakran viszajárjak, és lehetőleg fizessek is, csakúgy mint a randis nők, akik nem értik meg, hogy nincs ingyenebéd!
2016. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, én szoktam, de ez inkább egy kis kedvességgel fűszerezve, ez szexben is igy van.
2016. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyi EQ-ja azért legyen már hogy el tudja dönteni a viselkedésem alapján hogy bejön-e nekem vagy sem. Eddig nem találkoztam olyannal, akinek ez ne ment volna.
2016. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Max. szóban, nagyon zárkózott vagyok.
2016. jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a biztatás? Randira megy Veled és beszélgettek. Neked kell kezdeni közeledni hozzá és figyelni a reakcióit. Közelebb hajolsz és ő nem távolodik, hanem még mindig mosolyog, oké. "Véletlenül" hozzáérsz és bocsánatot kérsz és ő nem veszi zokon, akkor nyugodtan hozzáérhetsz direkt is. Neked kell olyan jeleket küldeni, h nincs ellenedre, hogy újra lássad a lányt, a lány pedig olyan jeleket küld, h "elfogadom a közeledésedet, nyugodtan csináld tovább, amit elkezdtél".
2016. jún. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha valaki szimpatikus, akkor nem okoz gondot, hogy én legyek a kezdeményező.
2016. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy randin elég nagy baj már, ha biztatásra van szükség. Valóban az már önmagában a komoly érdeklődés jele, hogy egyáltalán találkozik velem.


Az érintésekhez, a fizikai közelítéshez és végül a csókhoz nem kell ott biztatás, mert ezeket tudom magamtól is az első randin.

10-ből 7-8 ELSŐ randim csókolózással végződik


23/F

2016. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!