Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha egy elutasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy elutasított fickónak egy idő után mégis "szabad a pálya", hogy próbáljátok ezt jelezni?

Figyelt kérdés

Arra kell gondolni, hogy nagyon sokat elutasítottátok (akármilyen okból, megsértett titeket, úgy éreztétek, nem működne a dolog, stb), de úgy érzitek, hogy csak megérdemel egy esélyt, vagy időközben átgondoltátok a dolgot, és mégsem olyan "ellenszenvesnek" találjátok, mint azelőtt.

Ha nem direktben akarnátok közölni vele, hogy "próbálkozhatsz", akkor hogy tennétek, mit cselekednétek?


2015. ápr. 2. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha valakit elutasítok, azt általában jó okkal teszem. Általában mindenkinek megadom az esélyt, de amióta kapcsolatom van, azóta ha többet is szeretne előre jelzem felé, hogy max barát és semmi több.
2015. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nem egyszer volt olyan, hogy fent leírt eset volt, ami megesett, és csak később, barátnőtől/havertól tudtam meg, hogy voltaképp egy idő után "nyitott" volt a lány a dologra, de akkor én már nem próbálkoztam.
2015. ápr. 2. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!