Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 190 cm magas, széles vállú, sportos, igényes, jól öltözött, művelt, humoros férfi semmit sem ér a nők szemében, ha nem jóképű?

Figyelt kérdés
Le lehet most hurrogni, de úgy vettem észre, hogy egy jóképű , de műveletlen, bunkó, igénytelen pálcikaember is hamarabb talál barátnőt.
2016. jún. 10. 11:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Lehet annak a palcikaembernek tobb onbizalma van mint neked...

Gondolom az a baj hogy mivel jo tested van es mindened a kulso azt hiszed hogy hatradolve varhatod a sult galambot a szadba. Hat sajnos ez nem igy megy.

2016. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Ez hülyeség.

Az biztos, hogy nem tetszik minden nőnek, ahogy olyan sincs, hogy egy nő minden pasinak tetsszen.

Lehet, rossz helyen (rossz nőknél) próbálkozol, nem?

Meg ugye mennyire vagy csúnya? Mert ez is relatív.

Elég sok nem top 10-es pasi ismerősöm van és mindegyiknek van barátnője / felesége.

2016. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Egy normális nő nem bunkó tirpákokat fogja előnyben részesíteni aki úgy bánik velük, mint a kutyával, hanem egy olyan férfit, aki törődik vele, figyel rá, van tartása, akire tud támaszkodni. Neked pluszban adottak a jó tulajdonságok, és ha nem vagy bűn ronda, akkor normális esélyeid vannak a párkeresés terén. De ha tocsogsz az önbizalomhiányban, a minden nő egy r|banc elvben akkor nem sok jót josolok neked.
2016. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Mit jelent az, hogy jóképű?
2016. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de nekem eddig tetszik a leírás.

A jóképűség annyira relatív fogalom!


Szerintem más lehet az oka, hogy nem találsz barátnőt?


(és azért most csak a jó dolgokat írtad le magadról...)

2016. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
te elég szerencsétlen lehetsz elég sok magas de nem helyes férfit látok az utcákon helyes csinos nőkkel te valamit nagyon rosszul csinálsz! legyél magabiztosabb
2016. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is olyan régen ismerkedtem egy magas, sportos, viszonylag intelligens sráccal, nem volt az a hűű de jóképű, de nekem tetszett.


Viszont borzalmasan rossz természete volt és voltak lelki és egyéb más problémái is. Ezzel még nem lett volna bajom, na de a természete...:O


Hiába nézett ki jól, egyszerűen nem tudta kompenzálni a rossz stílusát.

2016. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
OFF #3 Ne sértegesd a nyíregyieket!
2016. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8-as, bocs, a tirpákot nem a nyiregyiekre értettem, hanem azokra a tipikus macsó alfahimes hapsikra, akikre itt panaszkodnak folyton a gyk-n. Nem a nyiregyháziakat akartam megsérteni.
2016. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
na, szerintem itt azert mas gondok vannak, mint az, h nem vagy jokepu. Ilyen kvalitasokkal kizart, h nem talalsz not magadnak. Szoval az tuti, h nem az a gond, h nem vagy jokepu...ami egyebkent is teljesen relativ dolog.
2016. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!