Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy sportos, önmagára igényes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sportos, önmagára igényes, művelt és jó karrierlehetőségekkel bíró férfinál az összes eddigit lenullázza, ha az arca nem elég helyes?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ kinél: bőven vannak olyan nők, akiknek nem első a külső.
2014. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom: a kulcsszó a "lehetőség". Ha még csak lehetőség, akkor igen, többnyire. Ha valamit realizál a remélt sikerből, akkor már nem...
2014. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az ugye valamennyire korfüggő, hogy mennyit tudott realizálni, aki még csak kezdi a karrierjét, az nyilván nem vezérigazgatóként indul..
2014. júl. 4. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
(1-es) Igen, a kor sokat számít: minél magasabb, annál jobban számít a nőknél a férfi karriere :/
2014. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk engem a nálam fiatalabb nők érdekelnek, nem az idősebbek.
2014. júl. 4. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha művelt lennél, nem teszel fel ilyen kérdést. Plusz a jó karrier lehetőség meg a sportosság egy bizonyos kategóriájú nőknek elég lesz, ahogy gondolom neked is ők. Ha viszont bensőséges kapcsolatot akarsz művelt lánnyal, akkor gondolt ez még át kicsit.

24/N

2014. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tom, de ezt az "önmagára igényest" valami társkereső oldalakon forszírozzák...

Ha ezt megláttam, hogy valaki ilyen dumát írt szétmartam...

Ez olyan szinten sznob duma, hogy őrjöngeni tudnék...

Soha többet ne használd, helyette írd, hogy kedves vagy tiszteletre méltó vagy, de igény ember ne legyél! :DD

Nem elég helyes?- mert olyan elegáns, beképzelt, sznob, igényes,hölgyikékről álmodozol akik meg sem érdemlik, hogy egy percig is adj a véleményükre...

2014. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja és 6-os nak van igaza, csak én kiegészítettem.. :D

7-voltam..

2014. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!