Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy bűn, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy bűn, ha egy lány elvárja egy pasitól, hogy sportos, igényes és szép külsejű legyen?

Figyelt kérdés
Évek óta sportolok (most már nem profi szinten) és elvárom egy pasitól is, hogy mozgékony, vitális és egészséges legyen. Ez miért akkora bűn? Amit nyújtani tudok, azt is várom el, mégis mindig mindenki fel van háborodva, hogy ilyen meg olyan vagyok. 23/L

2012. dec. 23. 14:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanígy vagyok én is, kb szó szerint, csak én azóta sportolok, hogy tudok járni. :D

Én lesz.rtam az emberek hisztijét, összejöttem egy sportoló sráccal és kész. :D Azzal úgyse tudok mit kezdeni, aki nem kel fel a székből soha, csak tesped egész nap, mert neki úgy jó, és letörik a lába, ha tíz percet kell sétálnia...


Ha ez felszínesség, akkor felszínes vagyok.


21L

2012. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

# 1/1

Köszi, ez jól esett! :D

2012. dec. 23. 15:01
 3/24 anonim ***** válasza:
4%
Ez még nem feltétlenül baj, a kérdés az, h mennyire legyen sportos és szép külsejű. A legtöbb lánynak ugyanis az egekben vannak az igényei, ami a külsőt illeti, és 100 srácból jó ha 1 megfelel nekik kinézetre.
2012. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Az emberek többsége semmilyen valamirevaló elvárásnak nem tud megfelelni, ezért ahelyett, hogy javítana magán, inkább téged kezd el szidni, lehúzni maga mellé. Az ilyeneket érdemes likvidálni az életünkből. Barátkozzanak egymással.


Annak a feldolgozása pedig, hogy te is nyújtani tudod, amit elvársz, olyan szintű agytevékenységet igényelne, amit szintén nem tudnak végrehajtani, így jön megint az egyszerűbb módszer, a fikázás :D

2012. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Sportos = kifejlett test, egyenes hát, széles vállak. Nem kell, hogy kockahasa és óriási bicepsze legyen, de legyen arányos és szép.


[link]


Ők már nagyon is jók!

2012. dec. 23. 15:12
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
mivel a Btk. nem említi így biztosan nem minősül bűncselekménynek. hogy ki mit gondol az magánvélemény. amíg nem vársz el a másik nemtől többet mint amennyit te nyújtani bírsz, addig ne lehet nagy gond.
2012. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
Miért olyan nagy baj, ha egy fiú elvárja egy lánytól, hogy szexi, vonzó, vékony alkata legyen, szép arca és jellemre is rendben legyen. Miért akarjátok a bálnákat ráerőltetni egy átlagos fiúra is?!-.-
2012. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

amit linkeltél kép az nem is nagy elvárás.


Néha szoktam úszni és néha kondizni heti 1 úszás és heti 1 kondi az biztos. De többre nincs időm a munkámból kifolyólag főleg este 8 után már nem állok neki semminek sem.


és ugyanúgy megvan az igényem nekem is, hogy a nő megfeleljen az adott körülbelüli ideálomnak.

27/f

2012. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Szerintem sem nagy elvárás ez. Az abszolút kategória nálam ő: [link]


Miért akar egy átlagos fiú egy bomba nőt? Te mit tudsz nyújtani? Ezen gondolkodj el. Hasonló a hasonlóval!

2012. dec. 23. 15:26
 10/24 Mi közöd Tőle ***** válasza:
19%
Jézusom, de miért egy teljesen meleg srácot linkeltél be, mint pasi ideál? Egye fene vigyed. Én nem vagyok meleg, ezért már nem is kellenék az ilyen csajoknak mint te. De szerintem így csak jobb nekem.
2012. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!