Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, a személyes ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a személyes ismerkedést vagy az online ismerkedést kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés

Elég sok nőtől olvasom, hogy elzárkózik az internetes ismerkedéstől, mert sok a zaklató vagy a nyomuló ember.


Én amolyan rendes srácnak tartom magam. Nem szívesen erőltetem rá a társaságom olyanra, akin látom hogy nem akarja. Viszont szeretnék ismerkedni, barátkozni. Úgy gondolom más vagyok mint a mai átlag, van egy saját értékrendem, céljaim.


A személyes ismerkedéssel azért nem szoktam próbálkozni, mert nem igazán van szingli nőismerős azokban a társaságokban ahol megfordulok. Az utcán meg nem szeretnék leszólítani idegeneket, mert általában mindenki elfoglalt, vagy lehet rossz néven vennék. Az interneten való ismerkedésben viszont nem vagyok túl sikeres, mivel úgy látom a nők nem igazán nyitottak rá.


Nem kifejezetten a társkereső fajta ismerkedés a célom, már egy jó beszélgetésnek vagy barátkozásnak is örülnék. De azt látom, hogy ettől az internetes ismerkedéstől a nők teljesen elzárkóznak manapság. Sokkal inkább, mint pár évvel ezelőtt. Ugyanakkor sok női kérdést is lehet látni itt gyakorin, hogy nekik is gondjaik vannak az ismerkedéssel.


Örülnék néhány tanácsnak, hogy mit javasolnátok. Kérlek írjatok nemet és kort is.


2016. jún. 11. 19:33
 1/5 cukilányka 0.0 ***** válasza:

Mindkettőt kedvelem. :)


20L

2016. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kinéznék valahogy, akkor birnam a szemelyes ismerkedest, mert lenne ra lehetosegem. Most nem kapok sok privit, mi? :D


Amugy online tobb onbizalmat gyujtottem, szoval egeszen megszerettem. Kiderult, hogy meg csunya lanykent is valogathatok, akarmilyen rosszul hangzik is ez. Es vannak normalis fiuk-, de tobbsegeben tenyleg nagyon vigyazni kell.


23N

2016. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kell a személyes találkozás, nem szoktam ismerkedni internetten, mert ott nem érzem hogy akarnék-e attól a fiútól bármit is. Személyesen valahogy jobb, rögtön látom szimpatikus-e, bejön-e nekem. De viszont személyesen nehéz nekem is találkoznom fiúkkal, mert van egy nagy társaságom, sok-sok fiú van köztük, kevés lány, és igy mindenki azt hiszi van barátom.
2016. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bár én nem vagyok se lány se nő, de gondoltam megosztom a véleményem veled.

Szóval az elméletemben 3 nagy kategória létezik:

1. Az "álomcsajok", ők azok akik mindent megtesznek azért, hogy felkeltsék a figyelmed, de semmibe vesznek

2. Az "ítélkezők", ők le állnak beszélgetni veled, sőt még talán egy-egy találkába is benne vannak, de elég egy dolog ami nem tetszik neki, és holnaptól már nem ismer.

3. Az "elveszettek", akik ebbe a besorolásba tartoznak sem neten, sem személyesen nem ismerkednek társkeresés céljából. Ők elzárkóznak mindentől, mert valamivel nem elégedettek önmagukkal és önbizalomhiányosak.


(Mielőtt bárki belekezdene az ócsárlásomba, felhívnám a figyelmet, ez a személyes véleményem, és ez nem azt jelenti, hogy így is van. Ezt csak én gondolom így.)


Nos folytatva a mondókámat, ha ismerkedni akarsz az első csoportot nem ajánlom, a második csoportnál már több sikered lehet, de ha össze is jön nagy valószínűséggel te leszel az alárendelt a kapcsolatban. A harmadik csoport... hmm... elég nehéz velük ismerkedni, de ők a főnyeremény.


Előre is elnézést kérek attól, akinek a válaszom bántóan hatott.

2016. jún. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Egyáltalán nem ismerkedek online. Totál időpazarlásnak érzem, sok pasi nyomulós, és elvárja, hogy fél órán belül válaszoljak neki, különben hisztizik.

Miért nem mész el hétvégenként valahová, ahol tudsz ismerkedni? Akár szórakozóhely, akár bár, könyvtár, kávézó, mzeum, akármi. Akár idegen lányokkal is

2016. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!