Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lányoknál próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányoknál próbálkozzak átlagos srácként, ha sikerélményt szeretnék elérni?

Figyelt kérdés

Mondjuk elég az is, ha beszélget velem, esetleg elérhetősét ad stb.

Külső paramétereim: 190 cm magasság, 85 kg testsúly, sportos-vállas alkat, átlagos arc, rövid világosbarna haj, barna szemek, barnás árnyalatú bőr, egyszerű sportos öltözködés


2016. jún. 11. 21:38
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Miért? Mindenki a külsőt nézi elsődlegesen.
2016. jún. 11. 21:48
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Tévedésben vagy.
2016. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ja mert neked pl. tök mindegy a másik kinézete..
2016. jún. 11. 21:52
 4/30 anonim ***** válasza:
Értelmezni kellene azt amit leírtál előtte pár perce.
2016. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Fogd már fel, hogy ha nem jövök be neki, akkor nem fog beszélgetni, elérhetőséget adni stb...azt mondja nem ér rá, barátja van, hagyjam békén stb.
2016. jún. 11. 22:00
 6/30 anonim ***** válasza:
63%

Ezt a lekoptatnivaló lúzereknek mondják.

Lehet hogy szépfiú vagy de azért valami gáz lehet.

2016. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Átlagos vagyok, nem "szépfiú". És ezeket csak hallottam már vagy láttam, én még nem szólítottam le senkit.
2016. jún. 11. 22:05
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

"És ezeket csak hallottam már vagy láttam, én még nem szólítottam le senkit."


Vicces.


"Fogd már fel, hogy ha nem jövök be neki, akkor nem fog beszélgetni, elérhetőséget adni stb"


Te fogd fel, hogy ez nem így működik. Ha valaki jó fej, kedves, meg tud nevettetni egy nőt, vagy valamivel pozitív hatást ér el és jó benyomást tudsz kelteni, akkor nem fogja elutasítani azt ha kérsz tőle elérhetőséget még akkor se ha nem vagy épp az ideállja.


Az a baj, hogy ez nagyon nem így működik ahogy te azt elképzeled.



(Zárójelben megjegyzem, hogy én normális intelligens nőkről beszélek a leírásomban.)

2016. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Szép kis mesevilágban élsz.
2016. jún. 11. 22:14
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Elkeseredett felszínes lúzer vagy, ez már teljesen világos, és még agyatlan is.
2016. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!