Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 kérdés : 1. Neki ilyen a...

2 kérdés : 1. Neki ilyen a teste alapból, vagy befeszített izmokkal van ezen a képen? 2. kb mennyi idő elérni egy hasonló fizikumot átlagos genetikával, rendes edzéssel és étrenddel? (KÉP)

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 13. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hm. szép szálkás. Ha így kérdezed, hogy mennyi idő elérni akkor teljesen felesleges elkezdened edzeni haver. Kezd el edzeni és majd elkezdesz fejlődni is. Mellesleg max. a hasára feszít egy kicsit, de anélkül is teljesen szépen látszanának. Kis optikai turbózás....
2014. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Miért ilyen csúnya a csípője? Úgy látom, hogy lába neki sincs......
2014. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

leginkább a mellizomra vagyok amúgy kíváncsi hogy arra feszít-e.

Amúgy már elkezdtem edzeni:)

2014. dec. 13. 12:46
 4/10 anonim ***** válasza:
ilyen naturálban nem leszel, cuccol a gyerek. maxmimum ha nagyon szerencsés a genetikád akkor talán cucc nélkül is. de ezt kb az emberek 1%-a tudná hozni cucc nélkül.
2014. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Nem feszít mellre.

2. Sokan kiegyeznének egy ilyen csípővel ;)

3. Nadrággal fedett lábról aztán jó sokat le lehet vonni.

2014. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tényleg takarja a nadrág, de ebből a perspektívából még nadrágon keresztül is aránytalanul vékonynak tűnik a combja,a csukjája meg aránytalanul izmos. Szerintem.


Mi az a vastag "kitüremkedés" a csípőjénél?


Egyébként én sem hiszem, hogy ez naturálban összehozható lenne.

2014. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez a kép kb. fél méterről készülhetett. Még hogy nem lehet naturál?:D Jó ha van 35-6-os az a kar.
2014. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

geenanna : mire gondolsz? arra a V alakű "övre" ,vagy hogy kitüremkedik 2 oldalt a csípőnél? Mert az gondolom a medencecsont nagysága miatt is lehet.


7-es válaszoló: Szerintem a szálkásságra gondoltak hogy nem lehet ilyen szálkás valaki naturálon

2014. dec. 13. 14:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra a V alakú övre gondoltam. Olyan mintha oda lenne ragasztva a felső teste az alsóra. Nagyon durván néz ki. Mi az?
2014. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a ligamentum inguinale, az oldalsó hasizmok bőnyéjének folytatása. Kidolgozva alacsony testzsír mellett nagyon szépen látszik.


Ez gyakorlatilag egy indikátora annak, hogy kinek mennyire jól sikerül leszálkásítani. Neki nagyon jól ment.

2014. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!