Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online társkeresési tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresési tippek?

Figyelt kérdés
Üdv 20as éveim végén járó férfi vagyok teljesen átlagos vidéken élek dolgozom átlagos anyagi háttér adott. Eddig még nem próbálkoztam ilyen oldalakon kb 3 hónapja vagyok egyedül sajnos nincs időm szórakozni járni és igénytelen discoba tinilányok köze kizárt... Arra gondoltam megpróbálnám ezt a lehetőséget szóval kinek mi a tapasztalata az ilyen oldalakkal elég egyszerűen hangzik.
2016. jún. 12. 20:16
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Átlagos embernek kevés esélye van, de kipróbálni ki lehet és tedd azt, ha úgy gondolod máshogy nem tudsz ismerkedni. Annyiban jó, hogy kicsit lazább leszel, gyakorlod hogy tudsz kibontakozni, jobb emberismerő leszel.
2016. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából nem rossz a netes társkeresés, rengeteg felesleges időt meg lehet spórolni, elég hamar kiderülhet, hogy tetszik-e a másik vagy sem, és az alap dolgokat is meg tudod a másikről még a személyes találka előtt így úgy indultuk neki, hogy valamennyit már ismersz a másikról. Viszont sajnos az eddigi tapasztalataim arra engednek következtetni, hogy a nők többsége inkább csak önbizalomnövelésképpen van fent, élvezik ha egy rakat férfi ír nekik, megnézik stb. Persze ez a 18-25ös korosztályra igaz, efelett sajnos nem tudok információval szolgálni, de szerintem 25 év felett már komolyabbak a nők szándékai, úgyhogy összességében megpróbálhatod, veszíteni nem veszítesz ;) A legjobb nyilván ismerősök által ismerkedni nőkkel.
2016. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem a személyes tapasztalatom hasonló. Valóban sokszor csak az önbizalom növelés a cél, nem tudom ez miért jó, mondjuk nálam ez a 25-35 év korosztály volt, szóval ott is ugyanez van.
2016. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az öcsém online társkeresőn talált barátnőt, szóval nem lehetetlen, de kitartás kell hozzá. Azt mondta, nagyon sok a primitív csaj a társkeresőn. Szóval időt kell szánni a levelezésre ismerkedésre. Ha pedig nem jön be az illető, akkor őszintén megmondani, hogy "bocs, de másra számítottam" és továbblépni. Nem áltatni a másikat, nem húzni az időt.
2016. jún. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem is van barátnőm és társkeresőn ismertem meg, meg volt máskor is onnan. Annak ellenére bejött ez az ismerkedés, hogy sok a kamu reg., meg sok a hülye csaj.

Jobb, mert időt tudsz spórolni, csak kell hozzá egy kitartás, meg mindig át kell szerkeszteni a leírást magadról, váltogatni kell, rájönni arra, hogy melyik a megfelelő rád nézve és ami felkelti a legtöbb nő figyelmét.

2016. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek !
2016. jún. 13. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!