Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok és még nem volt kapcsolatom, emiatt nagyon rágörcsölök a dologra. Elmúlik ez valaha?

Figyelt kérdés

Nincs velem különösebb probléma, külsőre és belsőre sem.

Eljárok rendszeresen koncertekre, nyáron fesztiválokra, széles baráti köröm van és ennek ellenére sem találkoztam még olyannal, akivel passzoltunk volna. Vagy túl idősek voltak(30 körüliek), vagy túl éretlenek, vagy csak alkalmira kerestek maguknak partnert.

A kérdésem az, hogy ez ilyen "helyzetben" normális? Csak mert nagyon rágörcsölök és mindenhol a lehetőséget fürkészem mostanság, így persze, hogy nem lesz semmi...

Ismerkedni nem szeretnék itt, mielőtt azonnal privátot írna valaki...


2016. jún. 12. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá, csak rosszabb lesz, ha görcs alá helyezed magad emiatt.

Nem egy kínzókamra a pártalálás. Majd akkor találsz valakit, amikor nem számítasz rá.


Éld az életet, fiatal vagy, itt a nyár, bulizz, szórakozz. :) A többivel pedig ne is törődj.

2016. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El fog múlni ne aggódj.


Ha már ismerkedni itt nem akarsz... akkor milyen koncerten lehet megtalálni téged? :)

2016. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tunik, hogy kiszelektalsz mindenkit, igy nem csoda hogy emiatt nincs senkid.
2016. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!