Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék normális, rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék normális, rendes srácot találni, aki komoly kapcsolatot szeretne? 21/L

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy ne a buli, a pia, a drogok legyenek az éltető elemei, ne legyen alpári, bunkó.

Én mindig is az olyan srácokhoz vonzódtam, akik nincsenek a középpontban, visszahúzódóbbak, vannak céljaik az életben, hűségesek, tudnak szeretni!

Hol vannak ezek a srácok? Társkeresőkön biztos nem...


2016. jún. 12. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha tudnád mennyi ilyen srác van.. itt is rengeteg tengődik.
2016. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A célokon kívül bennem is minden meg van. Viszont valóban nem vagyok fent a társkeresőkön, már legalább két éve nem ismerkedtem nőkkel.
2016. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Ezek a srácok, akiket keresel, már rég megtalálták a párjukat 20 évesen, és jelenleg is a párjukkal a közös gyerekeiket nevelik már, összeköltözve a közös lakásukban.


Neked ilyen idősen már csak a selejt jut, abból lehet már szemezgetni.


És még ez sem jelenti azt, hogy megtalálod életed szerelmét, sajnos meg kell alkudnod az igényeiddel és a lehetőségeid között.

2016. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3: Ejha, le lettem selejtezve. :D
2016. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Itt vagyok! Nem vagyok tökéletes, de azért használható. :D

Visszahúzódó vagyok, középpontban se szeretek lenni, céljaim is vannak, ill elképzeléseim.

Társkeresőkön nem vagyok fent, csak tinderen, meg egy másik telefonos appon, de ott kb vissza se írnak nekem a lányok, szóval olyan, mintha nem is lenék fent. :D


24F

2016. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#3 Érdekes mert nekem nincsenek még gyerekeim, de olyan nő sincs az életemben akitől akarnék, pedig 23 vagyok. Voltak kapcsolataim, de egyiknél sem éreztem azt hogy igen, Ő az aki méltó párom lehet egy hosszú úton. Farkas mellé nem való bárány.
2016. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szeretnék egy kedves lányt, aki tényleg komolyan gondolja.
2016. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#3as logikája minimum 2 diplomát rejt,ez egészen biztos.
2016. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok! ELjárok néha bulizni,mert szükségem van rá,de nem ez éltet :)
2016. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálam van egy, de te úgysem ilyet szeretnél.
2016. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!