Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hol keressek normális férfit komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
22 éves leszek és még nem találtam meg az igazit.
2015. szept. 2. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 22 évesen semmiről nem vagy lekésve, ráérsz még megtalálni az igazit!
2015. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24 vagyok és ott tartok ahol,te nekem írhatsz :'D
2015. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
leszek*
2015. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy igazi mert nincs tökéletes ember! 1 párkapcsolatban alkalmazkodni kell a másikhoz! de ahogy látom te is a tökéletes pasit keresed
2015. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

hol? hol? hol? hol? hol? mindig ez a hülye kérdés...

Bárhol, mindenhol és sehol.

Még szórakozóhelyeken is vannak normálisak képzeld el, lehet közlekedési járműveken, boltokban, postán, a buszra várva, strandon, uszodában, cukrászdában, kirándulás közben, plázákban, szupermárketekben, munkahelyen, interneten, burger kingben, mc donaldsban, kajáldákban, kávézókban, klubbokban, sztriptízbárokban, tengerparton, bárhol!!!

Bárhol ahol csak meglátsz egy számodra szimpatikus embert és van lehetőséged megszólítanod őt!

2015. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Kedves, ahhoz azért neked is tenned kell. Nem elég csak arra várni, hogy majd bertoppan a csodáaltos férfi. :)
2015. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Én 31 vagyok és egy értelmes nőt nem találtam még akkor én mit szóljak?:D
2015. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok csúnya külsőre csinosnak tart mindenki...a belsőmmel sincs probléma...igazából a gond az hogy nem találok értelmes,intelligens,élet képes embert aki szintén komoly kapcsolatra vágyna és hozzám való lenne...már tényleg nem tudom mit tegyek hol keresek párt :D
2015. szept. 2. 19:35
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem kell keresni, majd megtalál. 22 évesen még bőven van időd az igazira várni, csak azért vedd észre, ha valaki érdeklődi irántad, lehet olyan lesz az akit már ismersz, de nem annyira hogy Te komolyan vedd.

Olyan nincs, hogy elmész valahova ahol normális férfiak vannak és kiválasztod közülük a neked valót.

Férfiak mindenhol vannak, azt meg, hogy normálisak-e neked kell eldönteni.

2015. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:D nyitott szemmel járok de sehol senki :D
2015. szept. 2. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!