Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem nagyon megy a csajozas....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon megy a csajozas. Van bármi ötletetek min kéne változtatni? (többi lent) Kicsit hosszúra sikeredett.18/f

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy jó pár éve nem volt semmilyen kapcsolatom és úgy gondolom hogy itt az ideje egy komoly kapcsolatnak, de valahogy nem akar összejönni semmi és ennek nem értem az okát hiszen véleményem szerint nem vagyok csúnya, igaz nem vagyok annyira vékony vastagabb alkatom van de ez sztem mellékes és nem annyira szembetűnő , ápolt vagyok, szép ruhákba járok , nem vagyok nagyképű és lenéző ,van egy elég jó autóm (Audi )ez lányoknál csak plusz pont lehet, tehetősebb vagyok mint alltalab a velem egy idősek (nem dolgozok, meg iskolába járok végzős voltam de maradok 2 év szakmára, de nem a szülők pénzen elek megtudom magamnak teremteni sajátkezűleg segítség nélkül talán még többet is amennyire szükségem van,ezeket nem nagyzolás képpen írtam le csak h vázoljam a helyzetet ).

Azt tudni kell rólam h sosem voltam kezdeményező típus ehez nincs meg a kellő magabiztosságom és nem is lesz meg, általában a lányok közelednek hozzám ezek után persze enis közeledek, mindig egy jelre várok ami alapján megítélem hogy miis a helyzet .

Mindig magamat adom, azokkal az emberekkel akik normálisan viselkednek velem enis normális vagyok (magyarul nem vagyok bunkó senkivel alaptalanul).

Sok szép lány megnéz észrevettem mar legtöbbjük tetszik is, csak ezen a téren nagyok az elvárásaim ( legyen kedves aranyos , szép, ápolt, gondoskodó , és idősebb legyen , én 18 mullottam )

Alkoholt nem iszok egyáltalán mar csak azért se mert vezetek, helyette pár zöld cigi elmegy , de nem viselkedek hülyén tőle és az emberek amugy se tudjak, nem látják rajtam. A haverokkal szoktam kijárni a városba szórakozóhelyekre, ők nem mindig tudják hol a határ, és lehet hogy ez alapján ítélnek meg pedig mindig próbálom mutatni hogy én nem olyan vagyok .

Alkalmi kapcsolataim voltak de nem erre vágyok hoszútávon.

Meg valljuk be őket nem a legbonyolultabb dolog megszerezni, de a normálisakat mar annál nehezebb.



2016. jún. 13. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A zöld cigi alatt a füveset érted? (Észre vehető azon aki füvezik csak hogy tudd..te lehet nem látod de mások igen.) Na meg a férfinak kell kezdeményezni, jóhogy nem jön össze ha a lányok nem látják benned a férfit, és ez azért is van mert nem kezdeményezel.
2016. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem egy lány nem csak az alapján látja valakiben a férfit.

Sztem inkább a társaság lehet az oka.

2016. jún. 13. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:

"és az emberek amugy se tudjak, nem látják rajtam"


Mondjuk én mindig kiszúrom és rosszul is vagyok tőle. Látszik az illető szemén, meg a megnyúlt képén, és ahogy beszél. Engem taszít.

2016. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vannak ennél rosszabbak is hidd el.

De nem mindenki veszi észre.

2016. jún. 13. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat beszélsz magadról. Ez nem jó, mert a csajok úgy veszik le, hogy nagy arcod van. Amit itt leírtál, azt egy férfiember két sorban elintézi. Ne beszélj, hanem érdeklődj. A csaj érdekeljen, és ezt érezze is!
2016. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!