Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kell ahhoz változtatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ahhoz változtatni, milyen legyen a férfi, hogy a legtöbb nőnek tetsszen?

Figyelt kérdés

Sablonosnak, lerágottnak tűnik a kérdés, de én komolyan kérdezem, milyennek kell lenni a férfinak, hogy a legtöbb nőnek bejöjjön ( mindegyiknek úgysem lehet ).


Nyilván jönni fog, a legyen sok péned meg egy bmwd, de most akkor nézzük úgy, hogyha enélkül kérdezem, ez nem szerepelhet a válaszban. Van, aki nem ezekre hajt, mint nő, és náluk sincs sikerem például.


25/F



2016. jún. 6. 15:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ne a legtöbb nőnek akarj "bejönni" hanem mindig az egy konkrét nőnek.
2016. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Arcműtét, genetikai módosítások. Nagyjából ennyi...
2016. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Legyen stílusod, személyiséggel egybekötve.

Mindenki amikor mesél valakiről, akkor azt említi róla, ami a leginkább megfogta.

De soha ne akarj más lenni, mint amilyen vagy.

Mindig van olyan változás, ami érzed, hogy még te vagy.

2016. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De ha sok lánynak bejönnék, akkor abból nagyobb esélyem van párt találni, mintha egy konkrét nőre raknék fel mindent.


Konkrét nőnek amúgy is lehet hasonló igényei mint a többi nőtársának.

2016. jún. 6. 15:59
 5/21 A kérdező kommentje:

Mit kell stíluson és személyiségen érteni?

Ez most furán hangozhat, értjük a szavak jelentését, de mégis mit?


Valaki rocker, valaki rapper stb?

2016. jún. 6. 16:00
 6/21 Titusztitusz ***** válasza:
40%
Ne "pénzben", meg BMV-ben, meg hasonló idiótaságokban próbálj már meg gondolkozni, hanem KÜLSŐ MEGJELENÉSBEN...Ha nem vagy elég "férfias" alkatu, akkor IRÁNY A TESTÉPÍTŐ SPORT...Na...Aztán ha majd a sok edzésnek köszönhetően olyan vállad lesz, hogy csak oldalazva férsz majd be az ajtón, majd meglátod, hogy mennyire más szemmel fognak nézni rád a hölgyek...De vigyázz...Csak semmi dopping, csak semmi koksz, szimplán egészséges, és természetes izmokat növessz csak...Ez esetben szerintem garantált lesz a sikered mindig...
2016. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

2: arcműtét, LOL :D



Nem, a nők egyből kiszúrják, ha több vasat akarsz tartani a tűzben és ők csak lehetséges cserejátékosok nálad..... Ne te akarjál a szupersztár lenni, hanem azt érezzék, hogy ŐK MAGUK a különlegesek, amikor veled vannak.

2016. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%

A humorerzek eddig mindig jo pontnak szamitott azoknal a lanyoknak, akikkel ismerkedtem. Ez nem jelenti azt, hogy bohocot kell csinalnod magadbol, de ha meg tudod nevettetni, akkor mar jo eselyekkel folytathatod.


Mint mindenben, ebben is szamit a mertekletesseg. Fontos, hogy te is jol erezd magad es ne vard el, hogy mindenki megerti/ertekeli a humorodat. Szükseges hozza a kellö önbizalom, de mindenkeppen ekönyös, ha tudsz magadon is nevetni. Az elsö par talalkozonal ügyelnek arra, hogy csak finoman kostolgassam a masikat, mert nagyon bele lehet trafalni dolgokba. Nekem olykor eleg sötet a humorom es ezt eleve nem mindenki ertekeli, de ha veletlenül eltalalsz egy fajo pontot, elashatod magad.


Amit meg sok fiu alabecsül, az az igenyesseg. Itt nem feltetlenül, a stilusos/markas öltözködesre gondolok, hanem az apoltsagra! Nem a barnitokremes, melirozott, manikürözött cicafiuskodas, hanem egyszerüen a tisztasag. Sok lany a kezet figyelik különösen (hiszen azzal terkepezed majd fel testüket) es nem szeretik, ha erdes, fekete körmös mancsok maszatoljanak vegig hamvas börükön... Figyelni erdemes a szörzetre is. Egybeszemöldök, kilogo fül-, orrszörzet, honaljször, az mind eleg lehangolo tud lenni a csajoknal. Ha bizonytalan vagy az intimszörzeteddel kapcsolatban es kellemetlennek erzed magad, ha teljesen csupasz, akkor is jobb, ha legalabb rövidre trimmelt. Ezek a dolgok többnyire olyanok, amik nem titkok, de a lanyok valamiert nem kötik az orrunkra. Pedig, ha lany tarsasagban vagy, akkor eleg hamar kerülnek elö ezek a temak.

2016. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Én nő vagyok, és nem tudok mindenki nevében beszélni, szóval nyugodtan meg lehet cáfolni, ha valaki nem így gondolja, de azért megfigyeltem pár jelenséget magamon és a környezetemben.


Egyrészt a külső. Szerintem sok lánynak tetszik a sportosan elegáns, stílusos öltözködés, legyél igényes, legyen megcsinálva a hajad, ápolt szőrzet, illetve fontos a sport is. Nem azért, hogy kigyúrt legyél, sok csajnak nem is jönnek be a túl izmos srácok (nekem sem egyébként), de azért egy pasi ne legyen már plöttyedt, legyen egy kis ereje.


Belsőre legyél kedves, jó fej, de ne vidd túlzásba. A legtöbb lány nem bírja, ha látja egy pasin, hogy túlságosan odavan érte, és bármit megtenne, hogy megkaphassa. A nők is szeretnek küzdeni. És ne árulj el túl sokat magadról, ne írj regényeket, csak finoman.

A romantikával is bánj csínján. Ez nem azt jelenti, hogy bunkónak kell lenni, csak ne legyél túl nyálas. Ami minden nap jelen van, az megszokottá válik. Hidd el, hogy hihetetlen jól tud esni, ha időnként megleped a lányt egy romantikus vacsorával, vagy egy virágcsokorral, akkor, amikor a legkevésbé várná. :)


Tovább az sem árt, hogy ne legyél unalmas. Se a szexben, se másban. Ne üljetek éjjel-nappal otthon, ne gépezz folyton, amikor ott van, szervezzetek közös programokat, ami bármi lehet, akár egy séta a parkban, vagy csak megisztok valamit, biciklitúra, mozi, állatkert, stb.

És fontos a spontaneitás is, hogy legyen valami izgalom a kapcsolatban. Pl. teperd le váratlanul, amikor nem számít rá, néha bolondozzatok kicsit, csináljatok 1-2 őrültséget.


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

20N

2016. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akinek van még tanácsa, ne tartsa magában.


Elvinném a lányt programokra, leteperném váratlan pillanatban, csinálnánk örültségéket, csak ahhoz kell egy lány és egy kapcsolat. Na ez a kettő nincs meg.

2016. jún. 6. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!