Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen szerintetek hogyan lehetne változtatni? (hosszú és bonyolult)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Biztosan láttatok már yaoi kedvelő lányokat, ugyanis egyre több van belőlünk. Ha nem, akkor álljon itt egy rövid definíció: Jellemző ránk, hogy kiemelten kedveljük az olyan történeteket, amik két férfi szerelméről szólnak. Lehet ez képregény(manga), film, könyv, sorozat(anime)


Hogy elkerüljem a félreértéseket, nem az a baj, hogy valaki szereti ezeket, vagy hogy én szeretem ezeket, hanem az, hogy én CSAK az ilyen jellegű romantikus történeteket kedvelem. Tehát hetero lány vagyok, (ezt biztosan tudom), mégsem tudom élvezni a hetero kapcsolatokról szóló történeteket.


Sokat gondolkodtam ezen, és már rájöttem néhány okra, amire ez visszavezethető. Arra viszont nincs ötletem, hogy hogyan változtassam meg. Ebben kérnék segítséget itt, névtelenül. Kérlek titeket, ha nem tudtok segíteni, ne bántsatok.


Tehát most az okokkal folytatnám: Amikor yaoit olvasok vagy nézek, mindig azzal a karakterrel azonosulok, amelyik tiszta és ártatlan. Furcsa, de ehhez nem kell kislányosnak lennie. Egy felnőtt, jó kondiban lévő férfi karakter esetében sem okoz problémát, hogy alázatosnak, önzetlennek lássam. Ellenben egy női karaktert nem tudok tisztának látni. Valamiért számomra a női test már önmagában a szexualitás szimbóluma, akkor is, ha mindene takarva van, és ezt hiába üldözöm az elmémben tűzzel, vassal, nem akar eltűnni. Valamint a női karakter sokszor jelenti számomra az életképtelenséget, a talpraesettség és a kreativitás hiányát is. Egy olyan "lény", aki csak elvár, de önmaga képtelen küzdeni és áldozatot hozni. Ezek után nehéz egy női karaktert olyan tiszta lénynek elképzelni, aki én is lenni szeretnék.


Itt jön képbe az, hogy egy saját, valós párkapcsolatot sem tudok elképzelni. Nem tudok szép álmokat szőni arról, hogy egyszer lesz egy szerető társam, közben pedig mégis magányos vagyok. Ezt a helyzetet tudnám a "két szék között a pad alatt" hasonlattal illetni. Ebben a helyzetben úgy látszik, csak akkor lennék boldog, ha férfi lennék, de mivel a férfiakat tetszenek, belőlem egy homoszexuális férfi lenne, pont, mint azok, akikről olvasni szoktam. Inkább egy másik utat választanék. Adjatok tanácsot!


2016. máj. 16. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan nőt, akiben férfiakat meghazudtoló talpraesettség és lelki erő lakozik...
2016. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell elképzelni a párkapcsolatot.. Ha megtetszik valaki, közelíts hozzá, ha neki is tetszel, már indulhat is a párkapcsolat.

Hagyd az illúziókat.. A valóságban nem te irányítod az érzéseidet, hanem fordítva. Ha majd beleszeretsz valakibe, rájössz, hogy semmi probléma nem volt benned, csak kicsit túlkombináltad a dolgokat.

2016. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy a hetero kapcsolatokról szoló történeteket nem tudod élvezni és nem tudod elképzelni sem magad egy kapcsolatban még nem feltétlenül jeletni azt, hogy nem is fogsz tudni megélni egy kapcsolatot ha megtalálod az ehhez megfelelő társat. Ez persze csak akkor derülhet ki, amikor belekerülsz egy ilyen helyzetbe.

Ha esetleg már tapsztalatból tudod, hogy nem tudod megélni a kapcsolatot akkor sem ha adottak a körülmények valószínűleg egy szakértő több segítséget tudna nyújtani mint egy fórumon adott tanácsok.

2016. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!