Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 éves vagyok, régóta egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, régóta egyedülálló. Nagyon szeretnék már párt találni, de bármennyire is próbálkozom, nem találok senkit. Mit tegyek? Eljárok szórakozni, meg olyan helyekre, ahol lehet ismerkedni.

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem találsz? nem tetszik senki?
2016. jún. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon sok férfi tetszik. de elég magas vagyok, ez talán taszíthatja a pasikat? A magas lányokat nem nagyon szeretik...
2016. jún. 15. 00:57
 3/9 anonim ***** válasza:
igen az is lehet
2016. jún. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezdenek írj egy privátot, amiben kicsit mesélsz magadról. Ez alapján nehéz megmondani hol a hiba.
2016. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bakker, ha most magas lennék, akkor rád írnék, hátha... De a 173 centimmel gondolom mehetek a levesbe.


25F

2016. jún. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, a magasságoddal semmi gond nem lenne, mivel 190 cm vagyok. De ez még édeskevés önmagában, egy rakás dolognak stimmelnie kéne. Miféle férfiak tetszenek? Nem ismerkedek, csak kíváncsiság.
2016. jún. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy hol laksz, hova szoktál járni (milyen helyekre), hogyan próbálkozol, mi a vége egy-egy próbálkozásnak. Milyen magas vagy? Neked számít, hogy az illető tőled magasabb legyen? Mik az elvárásaid?


Muszáj, hogy írj valamit még, mert ilyen kevés információ alapján lehetetlen érdemben válaszolni a kérdésre.

2016. jún. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Én is szeretem a magas lányokat.
2016. jún. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom erre írni, mint az összes többi hasonló kérdésre. Nő létedre elég ha nem zárkózol el az emberektől és biztos, hogy lesznek jópáran akik próbálkoznak majd. Szerintem túlságosan is csőlátású vagy és csak a legjobb pasikat veszed észre, és valószínűleg az átlagos próbálkozókat (akár akaratodon kívül is) elhajtod, nem foglalkozol velük.
2016. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!