Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyukák tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák tényleg ennyire magányra vagy megalkuvásra vannak ítélve? Miért gondolja minden férfi, hogy apát keresnek gyermekeiknek és nem párt maguknak?!

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 08:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, milyen megalkuvásra gondolsz. Valamilyen szinten minden párkapcsolat egy megalkuvás.
2015. nov. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ha 30-as vagy, akkor biztos tudod, hogy minél gyorsabban gyomlálsz a gyomnövények (bunkó pasik) között (valamennyire azért ismerd meg), annál hamarabb találod meg boldogságodat, tehát azt, aki elfogad és a jó tulajdonságaidta veszi észre. A kérdés amúgy nagyon jó és sajnos aktuális.
2015. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
48%

Miért, te ki tudod zárni a gyereket az életedből?


Ha a párod odaköltözik hozzád, akkor a gyerek átköltözik a nagymamához?


Na látod hogy nem. így akaratlanul is a gyerek pótapja lesz, és ha szimplán játszik vele, míg te fürdesz, addig máris kivette a részét a gyerek neveléséből.


Te nem gondoltad át ezt rendesen, az biztos!

2015. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
39%
Úgy vagyok vele, hogy nem akarok más gyerekkel, csak a saját biológiai gyereke(i)mmel egy háztartásban élni. Amíg ez így áll, addig az anyukák dugni jók.
2015. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Legyetek kedvesek írjatok kort is, csak hogy tudjam gyerekek is írnak-e véleményt.

Írni kellett volna már a kérdésnél, de ha utólag kérhetem, inkább csak olyanok írjanak akik tudják miről szól szülőnek lenni, akik saját bőrükön tudják mi az a gyermeknevelés!


Játszani egy gyerekkel=nevelés?!! Hirtelen nagycsaladosnak kezdtem érezni magam! :D


Igen tudom, hogy megalkuvás az egész élet, arra gondoltam jelen esetben, sokaknál azt látom, hogy "nincs ló, jó a szamár is" Én ezt a másik és saját magam átverésének is tartom nem kis mértékben.

2015. nov. 18. 09:17
 6/37 A kérdező kommentje:
(33 vagyok)
2015. nov. 18. 09:22
 7/37 anonim ***** válasza:
Olvasva újra a többi válaszolat azért biztos lehetsz benne, hogy normális férfiak is vannak hosszú távon. Hasznos lenne egy másik kisebb ingatlanban is gondolkodni, amely hozzád közel lesz, mert a gyerek amikor nagykamasz lesz: 16-18 éves, akkor egy kis függetlenséget adsz neki is, neked is. De addig is vannak lehetőségek.
2015. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


A #15-ös válaszoló vagyok, nem írom ide is le :-P ... Bár úgy tűnik az ottani többi válasz alapján, hogy én a felfogásom alapján a fehér holló kategória vagyok :-S

2015. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%

Mintha az egyébként gyermektelen férfiaknak nem lenne millió olyan tulajdonsága, körülménye,amit a nőnek tolerálni kell egy kapcsolatban...


Amúgy kedves kérdező, az itteni válaszadók többsége még életében senkihez nem tudott alkalmazkodni, ne belőlük indulj ki. Nekem gyerekes nőként lett párom, és válogathattam a jelentkezők között.

2015. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
4%
Nem, mert sok az olyan balfék szűz 30 éves aki jó lesz melléd.
2015. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!